NOVINKY

arr3Korálky z polodrahokamovV ponuke už cca 180 druhov korálikov na šperky, postupne sa nám počet navyšuje každým dňom,... arr3Energy produktyObľúbené ENERGY produkty už nájdete aj v našom eshope, ponuku postupne rozširujeme o všetky úžasné... arr3AromaterapiaPre voňavý a útulný domov - pestrá ponuka 100% silíc a krásnych aromalámp v rôznych tvaroch a... arr3Náramky z minerálovV našom e-shope teraz nájdete bohatý výber náramkov z prírodných liečivých minerálov.... arr3Lapače snovDo ponuky nášho e-shopu boli pridané lapače snov s nádhernými motívmi.... arr3Prívesky jantár a orgonitV ponuke krásne jantárové a orgonitové prívesky. Francúzske rdiečka a rôzne iné tvary.... arr3Bio potravinyDo ponuky nášho e-shopu sme pridali široký výber bio potravín, pochutín a korení, vhodných nielen k... arr3Aktualizácia hrnčekovAktualizovaná sekcia Čajový a kávový servis - krásne bylinkové hrnčeky a sety pre jedného.... arr3ArchanjeliPridali sme krásnych archanjelov - dovoz USA :-)...

AKCIOVÁ PONUKA
FEBRUÁR - akcie na bylinné sirupy a tinktúry

V mesiaci Február 2017 sme si pre vás pripravili sľúbené zľavy na bylinné sirupy a bylinné tinktúry, platia iba v mesiaci február 2017 a len v eshope, v kamenných predajniach neplatia.

Bylinné sirupy nájdete kliknutím na tento link:

http://www.webareal.sk/www-bioliecba-sk/eshop/20-1-BYLINNE-SIRUPY/177-2-Pre-dospelych-a-deti-od-1r

 

Bylinné tinktúry nájdete na tomto linku:

http://www.webareal.sk/www-bioliecba-sk/eshop/14-1-TINKTURY-BYLINNE/0/1/9/0/V marci sa môžete tešiť na zľavy na zelené potraviny - jačmeň, pšenica, chlorela, spirulina .... :-)


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

ZDc3Mm