Neohodnotené

Chlorela BCW tablety 200ks

Skladom
Kód: 4823
€7,18 / ks
Kategória: ZDRAVÉ POTRAVINY

Chlorella je jednobunková zelená riasa, ktorá svoj názov nesie vďaka významnému podielu chlorofylu v sebe. Je to riasa s najvyšším obsahom chlorofylu. 

Táto vodná rastlina má niektoré skutočne terapeutické vlastnosti: mnohé z nich vďaka chlorofylu , ktorý detoxikuje a prečisťuje naše telo, zlepšuje črevné funkcie, ale tiež posilňuje a chráni pečeň a imunitný systém. Chlorella má antioxidačné vlastnosti a podľa niektorých štúdií nás môže chrániť pred mnohými chorobami .

Chlorella je jednobunkový organizmus a jeho steny sťažujú trávenie. V práškovej forme sa jej bunkové steny rozkladajú, vďaka čomu je chlorella 100% vstrebateľná v tele.

Chlorella „Broken Cell Wall" - narušená bunková stena. Ide o proces mletia pri špecifických podmienkach, a to hlavne minimalizovaní tepla a svetla, kedy sa podarí narušiť bunkovú stenu chlorelly. Týmto procesom spracovania sa dosiahne zachovanie väčšiny jej živín. Užívanie Chlorelly BCW ako nápoja urýchli proces vstrebania, ktorý začne už v ústnej dutine a približne za 20 minút je nápoj strávený. Nástup energie je následne rýchly a stráviteľnosť nutričných látok maximálna.

Výhody:

  • Vyčistite, zvlhčite a okysličte krv
  • Zhromažďujte a vylučujte z tela ťažké kovy a toxíny
  • Zalkalizujte telo
  • Vyčistite životne dôležité orgány, napríklad črevá.
  • Zvýšte počet červených krviniek.
  • Obnovte a stimulujte imunitný systém.

Výživové hodnoty v 100 g - Chlorella BCW:
Energetická hodnota 1513 kJ/358 kcal
Bielkoviny 50 - 65 g
Sacharidy 10 - 20 g
Tuky 5 - 10 g
Vláknina 2 - 5 g
Chlorofyl 2 - 4 g
Minerály 5 - 7 g
Jód 50 mikrog ( 33,3 % ODD)*
* Odporúčaná denná dávka

Dávkovanie:
3 - 7 tabliet Chlorelly / 1 až 2 krát denne. Nezabudnite vždy zapit pohárom vody alebo inej tekutiny. Odporúca sa zacat s menšou dávkou, ktorú je možné postupnezvyšovat.


Zloženie:
100% chlorella pyrenoidosa

Obsah: 200ks

Všeobecné pokyny a upozornenia:
Neprekracujte stanovené dávkovanie. Ak pocas užívania Chlorelly pocitujete nejaké problémy, jednoducho znížte jej príjem pokial problémy nezmiznú. Potommôžete príjem Chlorelly postupne zvyšovat. Výrobok nesmie byt použitý ako náhrada pestrej stravy. Uskladnujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti do 3 rokov. V prípade tehotných žien a dojciacich žien konzultovat použitie s lekárom. Skladujte v suchu a po otvorení vždy obal dôkladne uzavrite.


Výrobca
VEMICA, s.r.o.

Schválené Úradom verejného zdravotníctva SR č. OHVBPKV/7151/2011/Kr.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: