Neohodnotené

Vitamín B12 / 1200mg

Skladom
Kód: 4129
€10,50 / ks
Kategória: Vitamíny

Vitamín B12 s postupným uvoľňovaním 1200 mcg od spoločnosti Webber Naturals sa dávkuje ako jedna tableta denne, ktorá umožňuje optimálne uvoľňovanie vitamínu B12 v žalúdku a tenkom čreve, aby sa lepšie vstrebávala. Táto vegánska formula je dôležitá pre metabolizmus, tvorbu červených krviniek a pre udržanie dobrého zdravia.

B12 je nevyhnutnou živinou pre zdravé červené krvinky a pre využitie železa. Je tiež kľúčovým účastníkom pri tvorbe myelínu, mastnej látky, ktorá chráni nervy, a pri výrobe acetylcholínu, neurotransmitera, ktorý podporuje pamäť a učenie. B12 pomáha tvoriť DNA a RNA, genetický materiál tela a tiež sa podieľa na bunkových metabolických reakciách, takže telo môže metabolizovať bielkoviny, tuky a uhľohydráty.

  • Formula vitamínu s postupným uvoľňovaním poskytuje optimálne množstvo B12 uvoľňované postupne na absorpciu.
  • Obsahuje 1 200 µg vitamínu B12 (kyanokobalamín) v tablete.
  • Pomáha predchádzať nedostatku vitamínu B12 a podporuje metabolizmus energie.
  • Podporuje tvorbu červených krviniek.
  • Ľahko prehĺtateľné tablety.
  • Vhodné pre vegánov a vegetariánov.

Pomáha vytvárať červené krvinky. Pomáha telu metabolizovať tuky, bielkoviny a uhľohydráty.

Hoci väčšina ľudí nemusí brať ako doplnok veľké množstvo B12, niektorí ľudia majú problémy s absorpciou tohto vitamínu, čo môže viesť k nedostatkom, najmä medzi vegetariánmi a staršími ľuďmi. Schopnosť tela absorbovať B12 z potravy s vekom klesá.

Tablety vitamínu B12 s postupným uvoľňovaním od spoločnosti Webber Naturals poskytujú vynikajúce výsledky absorpcie. Vďaka špeciálnemu povlaku s postupným uvoľňovaním sa optimálne množstvo B12 uvoľňuje postupne do žalúdka a tenkého čreva. Vitamíny B pôsobia synergicky, takže ak užijete jednu vysokú dávku jedného vitamínu B, nezabudnite zvýšiť množstvo všetkých ostatných.

Zloženie: Vitamín B12 (kyanokobalamín) 1200 mcg

Ostatné zložky: Dihydrát hydrogenfosforečnanu vápenatého, mikrokryštalická celulóza, sacharidová guma, poťah (dextrín, dextróza, lecitín, sodná soľ karboxymetylcelulózy, citrát sodný), stearát horečnatý rastlinnej kvality (lubrikant).

Ďalšie informácie: Uchovávajte mimo dosahu detí.

Dávkovanie: 1 tableta denne

Balenie: 60 +20 BONUS | Forma: tablety s postupným uvoľňovaním

  

Upozornenie: Výživový doplnok. Nie je vhodné pre deti, dojčiace a tehotné ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Produkt neslúsži ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte v suchu pri teplote 5-23°C. 

Dovozca: Life group s.r.o.

Výrobca: Webber Naturals Pharmaceuticals Ltd., Kanada

Tieto tvrdenia odpovedajú Európskemu zoznamu účinkov bylín on hold 1924/2006. Nariadenie komisie EU č. 432/2012 nám neumožňuje uvádzať konkrétne účinky bylinných čajov a potravinových doplnkov. Bližšie informácie o účinkoch použitých bylín nájdete v literatúre a z verejne dostupných zdrojov na webe.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: