Neohodnotené

ANGI (Bolesť hrdla)

 

- užíva sa pri bolestiach hrdla, angíne ako doplnok

- pri zápaloch horných dýchacích ciest

- pri chorobách z prechladnutia

 

 

Skladom
Kód: 8673
Značka: J. K. VALOVIČ
€8,90 / ks
Kategória: Bylinné kvapky zmesi
Záruka: uvedená na obale

Užívanie:

 Odporúčame užívať pri akejkoľvek bolesti hrdla, pri angíne, pri zápaloch hrdla a horných dýchacích ciest, taktiež pri chorobách z prechladnutia. Užívanie je krátkodobé. Pri akútnych bolestiach hrdla doporučujeme užívať 3x-4x denne. Po odznení príznakov je dobré užívať kvapky ešte 1 týždeň 2x denne. Potom sa môže užívanie prerušiť, kvapky odložte na tmavé miesto a v prípade potreby znovu použite. 

 

Zloženie:

Thymus serpyllum (Dúška materina)
Sambucus nigra (Baza čierna)
Malva silvestris (Slez lesný)
Cichorium intybus (Čakanka obyčajná)

 
Prípravok je zostavený špeciálnym spôsobom s prihliadnutím na vlastnosti účinných látok, ktoré jednotlivé rastliny obsahujú.

Objem: 

50ml

 

Účinky:

Thymus, Sambucus a Malva pôsobia upokojujúco pri prejavoch prechladnutia a zmierňujú podráždenie hrdla. Malva má upokojujúci účinok pri šteklení v krku a suchom kašli, zabezpečuje ľahké dýchanie. Sambucus má antioxidačné účinky.

 

 Dávkovanie:

2x denne 12 kvapiek do trochy vody / na lyžičku vody, 20 minút pred jedlom.
Pri pravidelnom dávkovaní vydrží 1 balenie cca 7 týždňov. V kombinácii s inými prípravkami z našej bylinnej rady je potrebné dodržať časový odstup 5 minút. V kombinácii s inými liekmi je potrebné dodržať časový odstup 30 minút medzi jednotlivými prípravkami.

Upozornenie:

Prípravok je určený pre deti od 3 rokov. Výživový doplnok nenahrádza pestrú stravu. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.
Prípravok obsahuje 24% alkoholu. Z dôvodu obsahu alkoholu je vhodné u epileptikov, u osôb s ťažkými poruchami pečene a obličiek, v tehotenstve a pri kojení prekonzultovať užívanie kvapiek s lekárom.
Prípravok ako celok, ani jeho jednotlivé zložky nemajú žiadne nežiadúce vedľajšie účinky.

 

Schválené ministerstvom zdravotníctva SR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: