Neohodnotené

Antistres bylinné kvapky 50ml

Skladom
Kód: 4051
€7,60 / ks
Kategória: Bylinné kvapky zmesi

Jedinečné liečivé kvapky, ktoré sa Vám budú hodiť pre podporu duševného zdravia, relaxáciu, zmiernenie stresu a podporu dobrej nálady.

Obsahujú adaptogénne bylinky, ktoré v kompozícii vytvárajú sinergiu liečivých účinkov.

Bylinné kvapky Antistres Dr. Popova obsahujú 5 jedinečných bylín - kombináciu koreňa maral a koreňa eleuterokoka, vňate pupočníka ázijského, mučenky opletavej a pamajoránu obyčajného ponúka skvelé relaxačné a upokojujúce účinky. Antistres bylinné kvapky efektívne podporujú duševné zdravie. Pomáhajú zmierňovať nepokoj a psychický tlak. 

Osoby bez zdravotných problémov sa po užívaní doplnku Bylinné kvapky – Antistres cítia lepšie a po jeho dlhodobom užívaní pocítili aj mnoho ďalších pozitív. Pôsobia relaxačne a upokojujúco. Pomáhajú podporovať duševné zdravie. Zmierňujú nepokoj a psychickú záťaž. Účinne eliminujú napätie a tlak, podporujú zdravý spánok.

Dávkovanie

Užívanie je jednoduché:

3 x denne užívať 20 kvapiek tinktúry medzi jedlom. Tinktúru môžeme nakvapkať aj do nápoja (voda, čaj). Odporúčaná denná dávka (60 kvapiek) obsahuje po 19,91 mg extraktu zo všetkých obsiahnutých bylín.

Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Pred použitím pretrepať. Ľahký zákal nie je na závadu.

Zloženie kvapiek:

Voda, jemný kvasný lieh (alk. 40% obj.), eleuterokok koreň, pupočník ázijský vňať (gotu kola), pamajorán obyčajný vňať, maralí koreň, mučenka opletavá vňať.

100 g výrobku obsahuje extrakt z 2,85 g zo všetkých obsiahnutých bylín

Uchovajte v suchu pri teplote 5-25 ° C.

Výrobca: Dr. Popov, ČR

Krajina pôvodu: Česká republika

Výživový doplnok

Tieto tvrdenia odpovedajú Európskemu zoznamu účinkov bylín on hold 1924/2006

Nariadenie komisie EU č. 432/2012 nám neumožňuje uvádzať konkrétne účinky bylinných čajov a potravinových doplnkov.

Bližšie informácie o účinkoch použitých bylín nájdete v literatúre a na webe v herbároch o rastlinách.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: