Neohodnotené

Aróma difúzer biely

Elegantný hmlový difuzér v drevenom dekore s voliteľným farebným prúžkom

Skladom
Kód: 9309
Značka: Nobilis Tilia
€39,60 / ks
Kategória: Difúzery
Záruka: 2 roky

Ultrazvukový aroma difuzér kombinuje blahodarné účinky aromaterapie a jemného zvlhčovania vzduchu. Umožňuje zvoliť príjemné podfarbenie v siedmich rôznych farbách alebo ich automatické prepínanie. Jemné farby tak pomáhajú dotvárať náladu či vhodne dopĺňajú farebné ladenie priestoru. Podfarbenie môžete aj vypnúť.

Rozptyľovanie éterických olejov pomocou ultrazvuku bez zahrievania je veľmi šetrné k éterickým olejom, ktoré si tak zachovávajú všetky vlastnosti, dôležité pre ich aktívny účinok v ovzduší. Difuzér vytvára jemnú hmlu, ktorá nesie éterické oleje a decentne zvlhčuje suchý vzduch. Je vybavený kontrolkou pre nízku hladinu vody s automatickým vypínaním.


Priemer difuzéra 13 cm, výška 7 cm. Materiál: plast

 

Difuzér je vhodný pre každodenné použitie pre priestory do 30 m2 a jeho elegantný oblý dizajn lahodí oku ako v domácom, tak v pracovnom prostredí.

 

Použitie

Naplňte vnútornú nádobku vodou alebo hydrolátom (pravou kvetovou vodou) a pridajte 5-15 kvapiek vybraného 100% prírodného éterického oleja alebo zmesi éterických olejov. Difuzér uzavrite a prístroj zapnite podľa návodu. Do difuzéra nepatria rastlinné oleje. Podrobný návod na použitie a čistenie zariadenia je súčasťou difuzéru.
 
Výrobca a značka: Nobilis Tilia, ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: