Neohodnotené

Borovica éterický olej 10ml

Skladom
Kód: 3420
€7,72 / ks
Kategória: ARÓMATERAPIA

Typ vône:    svieža, balzamická ihličnatá vôňa

Krajina pôvodu:   Rakúsko

Latinský názov:    Pinus sylvestris

Použitie:     Má antibakteriálny a protiinfekčné účinky, pôsobí na širokú škálu dýchacích problémov od bežného nachladenia až po astu, výborne uvoľňuje zahlienené dutiny, pomáha pri infekciách močových ciest a reumatizme, posilňuje pri únave.

Inhalácie: Pri inhalovaní 7 kvapiek silice pridať do 1 l takmer vriacej vody. Inhalovať pri infekciách horných dýchacích ciest, kašli a zápaloch hrdla. Ideálne je inhalovať 3x denne po 10 minút.

Do kúpeľa vo vani:  9 kvapiek silice do vody teplej 37 °C. Kvapky pridajte do vane s teplotou vody cca 37°C a dôkladne premiešajte. Silica sa rozprestie na vodnej hladine a pri vstupe do vane, sa časť zachytí na pokožke a ostatná časť sa bude vyparovať do vzduchu a tým, že ju inhalujeme, sa dostane do centrálneho nervového systému. Doba kúpeľa maximálne 20 minút. 

Krémy: Podpora hojenia rán na pokožke, pri ekzémoch. Do 30ml krémového základu nakvapkajte 12 kvapiek silice, zamiešajte a môžete používať.

Masáž: do 30ml základného oleja (napr. marhuľového, mandľového, hroznového, avokádového, nechtikového, jojobového) pridať 12 kvapiek silice, vznikne vám 2% prípravok.

Do difúzerov: na zvlčenie a prečistenie vzduchu nakvapkajte 5 kvapiek do zásobníka difúzera.

Upozornenie: Neaplikovať do očí. Používajte len podľa priloženého návodu. 

Kompletné zloženie:

  • Pinus Sylvestris Leaf Oil (éterický olej z borovice lesní)
  • Limonene*. * - přírodního původu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: