Bylinky na odvodnenie Forte 30ks

Neohodnotené
€10,95 / ks
Dostupnosť: Skladom
Kód: 3449
Bylinky na odvodnenie Forte 30ks
Neohodnotené
kávové a čajové súpravy
Detské prírodné produkty

produkty vhodné pre deti

ul. Mierová 11, Humenné
Kamenná predajňa
ul. Mierová 11, Humenné

OC Zemplín, Michalovce

kvalifikovaný personál
Odborné poradenstvo

kvalifikovaný personál

na rôzne ochorenia
Prírodná medicína

na rôzne ochorenia

Podrobný popis

LIFTEA BYLINKY NA ODVODNENIE FORTE 30 toboliek

Kombinacia výťažkov z plodov borievky, vňati žihľavy a petržlenu a listov brezy bielej. Prispieva k vylučovaniu vody z organismu. Podporuje normálnu činnosť obličiek a prirodzenú obranyschopnosť tela. 

Zloženie: borievka obyčajnáJuniperus communis: 140 mg (extrakt z plodu 10:1–14 mg), Žihľava dvojdomá, Urtica dioica: 100 mg (extrakt z nati 10:1–10 mg), Petržlen, Petroselinum crispum: 100 mg (extrakt z nati 10:1–10 mg), Breza biela, Betula alba: 50 mg (extrakt z listu 5:1–10 mg), kyselina listová (ve formě folátu): 0,2 mg (100 % DDD*), biotin: (100 % DDD*)

*DDD – doporučená denní dávka

Popis

Kompletná voda v tele u dospelého človeka tvorí približne 60% hmotnosti, pričom u žein je to o niečo menej. Nie je teda pochýb o tom, že voda je pre nás veľmi dôležitá, rovnako ako to, aby s ňou telo dobre hospodárilo. O správnom pitnom režime sa dnes hovorí veľmi často. Menej sa už vie o tom, že je nevyhnutné podporiť normálne vylučovanie vody z organizmu. Je to zaujímavé pre tých, ktorí majú opuchy nôh, ale aj pre tých, ktorí si strážia svoju hmotnosť.

Ku správnemu vylučovaniu vody z organizmu prispievajú niektoré bylinky. Patrí medzi nich žihľava dvojdomá a borievka obyčajná. Výťažky z nich doplňujú v produkte Bylinke na odovodnenie forte ešte výťažky z petržlenu a brezy bielej. Prípravok je tiež zdrojom biotinu, ktorý prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy a psychiky , ale i k udržaniu normálneho stavu pokožky a vlasov.


Doplnok stravy nenahrádza pestrú a vyváženu stravu. 

Doporučená denná dávka: 1–2 tobolky denne

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: