Neohodnotené

Bylinky na odvodnenie Forte 30ks

Skladom
Kód: 3449
€10,95 / ks
Kategória: ČO VÁS TRÁPI?

LIFTEA BYLINKY NA ODVODNENIE FORTE 30 toboliek

Kombinacia výťažkov z plodov borievky, vňati žihľavy a petržlenu a listov brezy bielej. Prispieva k vylučovaniu vody z organismu. Podporuje normálnu činnosť obličiek a prirodzenú obranyschopnosť tela. 

Zloženie: borievka obyčajnáJuniperus communis: 140 mg (extrakt z plodu 10:1–14 mg), Žihľava dvojdomá, Urtica dioica: 100 mg (extrakt z nati 10:1–10 mg), Petržlen, Petroselinum crispum: 100 mg (extrakt z nati 10:1–10 mg), Breza biela, Betula alba: 50 mg (extrakt z listu 5:1–10 mg), kyselina listová (ve formě folátu): 0,2 mg (100 % DDD*), biotin: (100 % DDD*)

*DDD – doporučená denní dávka

Popis

Kompletná voda v tele u dospelého človeka tvorí približne 60% hmotnosti, pričom u žein je to o niečo menej. Nie je teda pochýb o tom, že voda je pre nás veľmi dôležitá, rovnako ako to, aby s ňou telo dobre hospodárilo. O správnom pitnom režime sa dnes hovorí veľmi často. Menej sa už vie o tom, že je nevyhnutné podporiť normálne vylučovanie vody z organizmu. Je to zaujímavé pre tých, ktorí majú opuchy nôh, ale aj pre tých, ktorí si strážia svoju hmotnosť.

Ku správnemu vylučovaniu vody z organizmu prispievajú niektoré bylinky. Patrí medzi nich žihľava dvojdomá a borievka obyčajná. Výťažky z nich doplňujú v produkte Bylinke na odovodnenie forte ešte výťažky z petržlenu a brezy bielej. Prípravok je tiež zdrojom biotinu, ktorý prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy a psychiky , ale i k udržaniu normálneho stavu pokožky a vlasov.


Doplnok stravy nenahrádza pestrú a vyváženu stravu. 

Doporučená denná dávka: 1–2 tobolky denne

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: