Neohodnotené

Céder éterický olej 10ml

Skladom
Kód: 3421
€8,94 / ks
Kategória: ARÓMATERAPIA

Typ vône:    sladká drevitá vôňa s gafrovým nádychom

Krajina pôvodu:   India

Latinský názov:    Cedrus deodara

Použitie:     Antiseptický močopudný olej, pôsobí zvlášť na infekcie dýchacích ciest, močového a pohlavného ústrojenstva, pomáha spriechodniť cievy a lymfatický systém (arterioskleroza, celulitída, opuchy), posilňuje vôľu a odolnosť voči vonkajšiemu tlaku.

Inhalácie: Pri inhalovaní 7 kvapiek silice pridať do 1 l takmer vriacej vody. Inhalovať pri infekciách horných dýchacích ciest, kašli a zápaloch hrdla. Ideálne je inhalovať 3x denne po 10 minút.

Do kúpeľa vo vani:  9 kvapiek silice do vody teplej 37 °C. Kvapky pridajte do vane s teplotou vody cca 37°C a dôkladne premiešajte. Silica sa rozprestie na vodnej hladine a pri vstupe do vane, sa časť zachytí na pokožke a ostatná časť sa bude vyparovať do vzduchu a tým, že ju inhalujeme, sa dostane do centrálneho nervového systému. Doba kúpeľa maximálne 20 minút. 

Krémy: Podpora hojenia rán na pokožke, pri ekzémoch. Do 30ml krémového základu nakvapkajte 12 kvapiek silice, zamiešajte a môžete používať.

Masáž: do 30ml základného oleja (napr. marhuľového, mandľového, hroznového, avokádového, nechtikového, jojobového) pridať 12 kvapiek silice, vznikne vám 2% prípravok.

Do difúzerov: na zvlčenie a prečistenie vzduchu nakvapkajte 5 kvapiek do zásobníka difúzera.

Upozornenie: Neaplikovať do očí. Používajte len podľa priloženého návodu. 

Kompletné zloženie:

  • Cedrus Deodara Wood Oil (éterický olej z cedru himalájského).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: