Neohodnotené

Čistenie a posilnenie aury

Sviečka z palmového vosku
Priemer: 6,5 cm.
Výška: 20 cm.
Váha: cca 600 g.

Skladom
Kód: 9042
Značka: ASTRON
€14 / ks

Táto sviečka je určená všetkým, ktorí majú slabú alebo znečistenú auru. Sviečka nie len, že čistí, ale aj dobíja energetické pole obklopujúce človeka. Vytvára novú ochranu energetického charakteru. Vyváži nevyvážené a disproporčné energie a privoláva do vašej aury nové pozitívne energie. Dodáva pocit harmónie, nežnosti, pokoja. Odporúčame pre citlivých ľudí, ktorí potrebujú zveľadiť svoju ochranu.

Pri pálení tejto sviečky myslite intenzívne na svoju auru ako na energetické vajíčko, ktoré stále silnie. V mysli posilňujte vaše energetické pole a predstavujte si, ako rastie, ako vás chráni.

Sviečky sú vyrobené s láskou pre všetkých, ktorí chcú napredovať vo svojom živote. Každý kus je ručne vyrobený a jedinečný. Sviečky boli posvätené na najsilnejších energetických miestach v Karpatoch, aby sa znásobila ich sila.

Ako používať ASTRON sviece:
1. Sviecu je potrebné umiestniť na bezpečné miesto.
2. Pred zapálením je vhodné vykonať fyzickú očistu tela (sprcha, teplý kúpeľ) a sadnúť si do meditačnej polohy.
3. Po zapálení chvíľu myslite na svoje želanie/účel, na ktorý ste si sviecu zaobstarali.
4. Zašepkajte modlitbu uvedenú na sviečke.
5. Sviece nechajte horieť aspoň 3 hodiny.
6. Sviecu zapaľujte podľa potreby.

Svieca je vyrobená zo 100% prírodného rastlinného palmového vosku, ktorý pri horení nevylučuje žiadne škodliviny. Má veľmi čisté spaľovanie a je vhodná aj pre alergikov i pre malé deti. Doba horenia sviečky je dlhšia ako u parafínových sviečok.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: