Neohodnotené

Čistiaca zmes pre difuzéry

Liehový čistič na usadené nečistoty v difuzéry

Skladom
Kód: 9315
Značka: Nobilis Tilia
€9,36 / ks
Kategória: Difúzery
Aby vône odparujúce sa do miestnosti zostali vždy plné len svojich blahodarných účinkov a aby sa difuzér časom nezaniesol a nezničil, je potrebné ho pravidelne čistiť. Čistiaca zmes pre sklenené aj plastové aróma difuzéry odstraňuje všetky vzniknuté nečistoty a usadeniny. Obsahuje denaturovaný alkohol a éterický olej z lavandínu, vďaka ktorému levanduľovo vonia.
 

Použitie

Pri čistení plastového ultrazvukového difuzéra najskôr vylejte vodu, nakvapkajte pár kvapiek zmesi na obrúsok a nečistoty zotrite. V prípade potreby opakujte. Vodu v plastovom difuzéri pravidelne vymieňajte a nenechávajte v difuzéri stáť, pokiaľ ho nepoužívate, aby sa netvorili usadeniny.

Pri čistení nebulizačného Priestorového difuzéra so sklenenou bankou pridajte 1–2 lyžičky čistiacej zmesi do banky, rovnako, ako by ste pridávali éterický olej. Difuzér zapnite a nechajte bežať 10–15 minút, tým sa vyčistia všetky jeho časti. Potom nechajte banku dobre vyschnúť. Zmes môžete použiť aj opakovane. Počas procesu odparovania alebo po uplynutí doby čistenia, miestnosť dobre vyvetrajte.
 
Výrobca: Nobilis Tilia, ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: