Neohodnotené

Citrát Vápnika 300mg s vysokou absorpciou

Citrátová forma vápnika je najľahšie vstrebateľná forma a je ideálna pre tých, ktorí majú nízku hladinu žalúdočnej kyseliny. Citrát vápnika 300 mg od Webber Naturals je vysoko vstrebateľný a pomáha pri vývoji a udržiavaní kostí a zubov.

Skladom
Kód: 9690
Značka: Webber Naturals
€11,93 / ks

Popis

Citrátová forma vápnika je najľahšie vstrebateľná forma a je ideálna pre tých, ktorí majú nízku hladinu žalúdočnej kyseliny. Citrát vápnika 300 mg od Webber Naturals je vysoko vstrebateľný a pomáha pri vývoji a udržiavaní kostí a zubov.

 

Vápnik, známy ako najhojnejší minerál v tele, je kostný minerál, ktorý spolupracuje synergicky s inými minerálmi a vitamínmi pri prevencii poškodenia kostí, ako je osteoporóza. Je známy svojou schopnosťou pomáhať pri vývoji a udržiavaní zdravých kostí.

 

Vápnik je dôležitý pre udržanie zdravého kardiovaskulárneho systému a na prenos nervových impulzov. Je potrebný pre rast a kontrakciu svalov a na prevenciu svalových kŕčov.

 

Citrátová forma vápnika je najľahšie vstrebateľná forma a je ideálna pre tých, ktorí majú nízku hladinu žalúdočnej kyseliny. Citrát vápnika 300 mg od spoločnosti Webber Naturals je vysoko vstrebateľný a pomáha pri vývoji a udržiavaní kostí a zubov.

 

  • Pomáha pri normálnom vývoji a udržiavaní zdravých kostí a zubov .
  • Môže znížiť riziko vzniku osteoporózy.
  • Citrátová forma vápnika je vysoko vstrebateľná.
  • Pomáha pri vývoji a udržiavanízdravých kostí a zubov. Príjem vápnika v kombinácii s dostatočným množstvom vitamínu D, zdravou životosprávou a pravidelným cvičením môže znížiť riziko vzniku osteoporózy.

 

Zloženie

Vápnik (citrát) 300 mg

Ostatné zložky

Sodná soľ kroskarmelózy, povlak (karboxymetylcelulóza sodná, dextrín, dextróza, lecitín, citrát sodný), stearát horečnatý rastlinnej kvality (lubrikant).

 

Ďalšie informácie

Skladujte mimo dosahu detí.

 

Dávkovanie

Dospelí 1-3 kapsule denne, alebo ako určí lekár / lekárnik. Užívajte niekoľko hodín pred alebo po užití iných medikamentov.

 

Balenie: 120 | Forma: tablety

 

Upozornenie: 

Výživový doplnok. Nie je vhodné pre deti, dojčiace a tehotné ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Produkt neslúsži ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte v suchu pri teplote 5-23°C. 

Dovozca: Life group s.r.o.

Výrobca: Webber Naturals Pharmaceuticals Ltd., Kanada

 

Tieto tvrdenia odpovedajú Európskemu zoznamu účinkov bylín on hold 1924/2006. Nariadenie komisie EU č. 432/2012 nám neumožňuje uvádzať konkrétne účinky bylinných čajov a potravinových doplnkov. Bližšie informácie o účinkoch použitých bylín nájdete v literatúre a z verejne dostupných zdrojov na webe

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: