Neohodnotené

Detoxikácia tinktúra 50ml

Detoxikácia tinktúra (extrakt) - bylinná zmes pre detoxikáciu organizmu.

 

Skladom
Kód: 9395
Značka: Pavlovy kapky
€9,30 / ks
Kategória: Bylinné kvapky zmesi
Záruka: uvedená na obale

Zloženie: lipkavec pravý (Galium verum), pýr plazivý (Elytrigia repens), vres obyčajný (Calluna vulgaris), lopúch väčší (Arctium lappa), pestrec mariánsky (Silybum marianum), Alkohol

Objem: 50 ml

Výrobca: Bylinné kapky, Česká Rep.

Dávkovanie: 3x denne 20 kvapiek.

Obmedzenie: Výrobok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace matky. 

  • Lipkavec pravý odporúčal už Mathiolli vo svojom herbári pri intoxikácii organizmu hadím jedom či pri žltačke. Súčasné výskumy potvrdzujú, že kombinácia glykozidov, silíc a trieslovín veľmi účinne ovplyvňuje činnosť lymfatického systému, pečene a sleziny - orgánov zúčastňujúcich sa detoxikácia organizmu.

  • Pýr plazivý sa vďaka schopnosti obnovovať a podporovať tvorbu pečeňového parenchýmu podieľa na správnej funkcii pečene. Pýr tiež obsahuje organické kyseliny, ktoré majú diuretické účinky. Látkovú výmenu ovplyvňuje najmä obsahom inozitolu, zložky, ktorá sa podieľa na metabolizme cholesterolu a transportu iónov cez bunkové membrány.

  • Vres obyčajný je výborným diuretikom podporujúcim činnosť obličiek a bylinkou účinne pôsobiace v oblasti látkovej výmeny.

  • Zmes dopĺňa lopúch pre svoje jedinečné detoxikačné účinky v oblasti čriev a pestrec pre svoju schopnosť podporovať detoxikačné funkcie pečene.

Zdravotné tvrdenie týkajúce sa tejto zmesi liečivých rastlín vo formulácii predloženej Európskej komisii na schválenie (on hold): Normálna činnosť pečene a žlčových ciest. Normálna funkcia močového systému. Kontrola telesnej hmotnosti a chudnutie. Normálna činnosť obehovej sústavy - očistenie. Normálna činnosť obličiek - detoxikácia - vylučovanie vody z organizmu. Normálne trávenie. Relaxácia. Normálna funkcia močových ciest. Duševný stav a výkonnosť - pozitívna nálada, spánok, imunita. Normálna funkcia horných dýchacích ciest / Imunita. Normálny stav kože. Normálny stav kĺbov a chrupaviek. Normálna hladina glukózy v krvi. Očistenie krvi. Antioxidant. Normálna hladina cukru v krvi. Normálna činnosť srdca. Prirodzená obranyschopnosť - odolnosť.

Na základe Nariadenia Európskeho parlamentu nesmieme uvádzať všetky účinky, ktoré bylina má.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: