Neohodnotené

REGENOR 500ml

Skladom
Kód: 5120
€25,78 / ks
Kategória: ČO VÁS TRÁPI?

Poznáte niekoho vo svojom okolí, kto by rád schudol? Aj takého, kto to už skúsil, ale bol z výsledku sklamaný? Alebo niekoho, kto mal iba dočasné výsledky a dôsledkom jo-jo efektu opäť pribral? Nesmúťte, je tu Reg-Enor, geniálny prípravok maďarskej výroby, ku ktorému patrí aj zvláštna diéta bez hladovania!

Vedeli ste, že ideálna telesná váha je prvoradá?

Nadváha, obezita, ktorá sa týka veľkej časti obyvateľstva, môže byť príčinou mnohých zdravotných problémov. Skôr či neskôr sa môžu objaviť negatívne príznaky, ochorenia obehového systému, vysoký krvný tlak, zvýšená hladina cukru v krvi, bolesti v kĺboch. Navyše sa v dôsledku obezity zníži vitalita, život sa stane doslova ťažším. Zdravé a trvalé chudnutie má aj pozitívne psychologické účinky. Reg-Enor, prostredníctvom posilnenia funkcie pečene a žlčníka, môže mať blahodarné účinky na činnosť celého organizmu. Môžeme ho nazvať aj optimálnym prípravkom na chudnutie. Pomáha organizmu pri zbavovaní sa kyselinotvorných látok z medzibunkovej hmoty. Kvôli jeho komplexným účinkom ho nemožno charakterizovať len ako „prípravok na chudnutie“, hoci je aj v tomto smere mimoriadne účinný. V sieti Biocom vznikli „kluby“, ktorých členmi sú aj takí, ktorí úspešne schudli. Ich pozitívne výsledky môžeme merať v tonách! Týmto názvom by sme chceli poukázať na skutočnosť, že počas kúry netreba vôbec hladovať. Ak nechcete vynechať konzumáciu mäsa, táto „diéta“ je práve pre Vás! Práve naopak, jesť mastné je povinné... (Samozrejme je potrebné zdržať sa cukrov.)

Dávkovanie: denne 3x10 ml 1 hodinu po jedle.

Výrobok je možné riediť vodou. Pred použitím poriadne pretrepať! 
 

Poraďte sa o užívaním tohto výrobku s vašim ošetrujúcim lekárom ak trpíte laktózovou intoleranciou!

Krajina pôvodu: Maďarsko

Netto objem: 500 ml

Podmienky skladovania: skladujte pri teplote medzi 5°C – 30°C, na chladnom a suchom mieste, chránenom pred vlhkosťou a priamym svetlom. Výrobok nesmie prísť do kontaktu s vlhkosťou a parou, preto sa vždy uistite, že ho po použití dobre zavriete.

Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Výživový doplnok uskladňujte mimo dosahu malých detí! Tento výživový doplnok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: