Neohodnotené

Detský difúzer Sovička so zvlhčovačom vzduchu

Skrášli detskú izbu a prečistí vzduch za pomoci éterických olejov

Skladom
Kód: 9306
Značka: Nobilis Tilia
€46,10 / ks
Kategória: Difúzery
Záruka: 2 roky

Zdravá aróma éterických olejov a farebné podsvietenie premení každú detskú izbu na útulné miesto pre odpočinok, spánok aj radostné šantenie. Aromalampy so sviečkou nie sú pre detské izby bezpečné a klasickým difuzérom zase chýba detská roztomilosť. Preto ponúkame keramický difuzér v dizajne malej sovy, ktorý pomocou vody a ultrazvuku rozptyľuje po miestnosti jemnú hmlu éterických olejov. Tie sa tak neprepaľujú nad sviečkou, ale si zachovávajú svoje aktívne vlastnosti.

Farebné odtiene tyrkysovej, zelenej, žltej, oranžovej, červenej, ružovej, fialovej a modrej vykúzlia v miestnosti magickú atmosféru, v ktorej sa bude deťom príjemne zaspávať. Podfarbenie však môžete vypnúť, a ak sa odparí všetka voda, difuzér sa vypne automaticky sám.

Použitie

Naplňte vnútornú nádobku difuzéra vodou a pridajte 10-15 kvapiek éterického oleja alebo zmesi olejov, ktoré sú vhodné pre deti. Difuzér uzavrite a prístroj zapnite stlačením hornej časti malej sovy. Podrobný návod na použitie a čistenie zariadenia je súčasťou difuzéru.Do difuzéra nepatria rastlinné oleje.
 
Výrobca: Novilis Tilia, ČR

 

Vhodný éterický olej do detských izieb Detská zmes éterických olejov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: