Neohodnotené

DIA (Diabetes - Cukrovka)

- Diabetes mellitus, pokles hladiny cukru

- stabilizácia glykemickej krivky

- pokles hladiny cukru sa prejaví po 4-6 týždňoch pravidelného užívania  

- zároveň sa postupne stabilizuje glykemická krivka (dôležité pri kolísavej krivke)

 

 

Skladom
Kód: 8678
Značka: J. K. VALOVIČ
€8,90 / ks
Kategória: Bylinné kvapky zmesi
Záruka: uvedená na obale

Užívanie:

Odporúčame užívať dlhodobo. K poklesu hladiny cukru v krvi dochádza po 4-6 týždňoch pravidelného užívania. Zároveň sa postupne stabilizuje glykemická krivka, čo je dôležité hlavne u nevybalancovaného typu diabetu. Po 1-3 týždňoch užívania kvapiek môže prísť k prechodnému zvýšeniu hladiny cukru – je to však iba reakcia organizmu na kvapky a po tejto reakcii sa hladina glukózy začne znižovať a stabilizovať. Kvapky priaznivo pôsobia na sekundárne postihnuté orgány (oči, cievy, obličky, nervy..). Pri pravidelnom užívaní postupne miznú sprievodné znaky cukrovky (smäd, nadmerné potenie, svrbenie pokožky, zlé hojenie rán, únava..). 

 

 Zloženie:

 Humulus lupulus (Chmeľ obyčajný)
Avena sativa (Ovos siaty)
Vaccinum myrtillus (Čučoriedka obyčajná)
Taraxacum officinale (Púpava lekárska)
Urtica dioica (Pŕhľava dvojdomá)
Potentilla erecta (Nátržník vzpriamený)
Euphrasia rostkoviana (Očianka rostkovova)

  
Prípravok je zostavený špeciálnym spôsobom s prihliadnutím na vlastnosti účinných látok, ktoré jednotlivé rastliny obsahujú.

Objem: 

50ml

 

Účinky:

  Taraxacum prispieva k udržaniu normálnej hladiny cukru v krvi. Humulus pôsobí močopudne, upokojuje pri psychickej podráždenosti, pomáha pri nespavosti. Urtica podporuje telesnú vitalitu. Euphrasia pozitívne vplýva na zrak a sietnicu oka. Potentilla pomáha udržiavať zdravú pokožku. Avena podporuje znižovanie hladiny cukru a cholesterolu. Vaccinum pôsobí mierne detoxikačne a znižuje hladinu krvného cukru, pomáha zachovať integritu ciev a udržať zdravé oči pomocou antioxidantov.

Dávkovanie:

 2x denne 12 kvapiek do trochy vody / na lyžičku vody, 20 minút pred jedlom.
Pri pravidelnom dávkovaní vydrží 1 balenie cca 7 týždňov. V kombinácii s inými prípravkami z našej bylinnej rady je potrebné dodržať časový odstup 5 minút. V kombinácii s inými liekmi je potrebné dodržať časový odstup 30 minút medzi jednotlivými prípravkami.

Upozornenie:

Prípravok je určený pre deti od 3 rokov. Výživový doplnok nenahrádza pestrú stravu. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.
Prípravok obsahuje 24% alkoholu. Z dôvodu obsahu alkoholu je vhodné u epileptikov, u osôb s ťažkými poruchami pečene a obličiek, v tehotenstve a pri kojení prekonzultovať užívanie kvapiek s lekárom.
Prípravok ako celok, ani jeho jednotlivé zložky nemajú žiadne nežiadúce vedľajšie účinky.

 

Schválené ministerstvom zdravotníctva SR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: