Neohodnotené

Hadí jed s chondroitínom 75 ml

Krém hrejivý na ochorenie kĺbov. Reumatoidná artritída, artróza, artróza, osteoartróza, ukladanie solí a kyseliny močovej.

Skladom
Kód: 10716
€9,88 / ks
Kategória: Masti a gély z ruskej medicíny
Záruka: uvedená na obale

Krémový balzam na telový hadí jed a chondroitín sa používa ako pomôcka pri rôznych ochoreniach kĺbov (reumatoidná artritída, artróza, artróza, osteoartróza, ukladanie solí) a svalov, ako aj pri zvýšenej záťaži pohybového aparátu.

 

Vlastnosti:

  • Neurotropná zložka hadieho jedu má analgetický účinok
  • Chondroitín zlepšuje štrukturálne parametre tkanív, prispieva k ich rýchlej regenerácii, znižuje bolesti kĺbov, stimuluje normálnu činnosť chrbtice

 

Použitie: Naneste malé množstvo prípravku na problémové miesta ľahkými masážnymi pohybmi, kým sa úplne nevstrebe. Aplikujte 2-3 krát denne.

 

Zloženie: Voda, glycerín, hydroxyetylcelulóza, niacínamid, chlorid horečnatý, chlorid sodný, chlorid vápenatý, chondroitín sulfát sodný, dipeptid diaminobutyroyl benzylamid diacetát, PEG-40 hydrogenovaný ricínový olej, kopolymér divinyldimethicone/dimethicone-21-21-12, Par33eth2 3, Parfum, Sodium Acetate, Isopropyl Alcohol, Fenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Citral, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool

 

Skladovanie: Skladujte pri teplote od +5 do +25 °C na suchom mieste.

 

Upozornenie: Nepoužívajte v prípade alergie na niektorú zo zložiek prípravku. Neaplikujte na podráždenú alebo poškodenú pokožku. Len na vonkajšie požitie. Zabráňte kontaktu s očami a sliznicami. Uchovávajte mimo dosahu detí.

 

 

Vyrába: Fyto Bio Technologie

Krajina pôvodu: Ukrajina                                         

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: