Neohodnotené

Hroznové jadierka extra silné 100mg

Skladom
Kód: 4153
Značka: Webber Naturals
€13,77 / ks

Bohatý zdroj polyfenolov (antioxidantov), silných rastlinných zlúčenín, ktoré pomáhajú telu bojovať proti škodlivým účinkom voľných radikálov a negatívnym účinkom starnutia. Hroznové jadierka – extra silné od Webber Naturals sú prospešné pre udržanie dobrého zdravia a pomáhajú zmierniť príznaky spojené s nekomplikovanou chronickou žilovou nedostatočnosťou.

Dôkazy o zdravotných výhodách hroznových jadierok naďalej rastú. Klinické štúdie o extrakte z hroznových jadierok bohatého na antioxidanty sú presvedčivé. Extrakt z hroznových jadierok dokáže zlepšovať náš kardiovaskulárny systém, znižovať krvný tlak, pomáhať proti kŕčovým žilám, zlepšovať nočné videnie a dokonca môže oddialiť alebo zabrániť vzniku Alzheimerovej choroby.

Výťažok z hroznových jadierok je plný antioxidantov, ktoré dokážu neutralizovať voľné radikály skôr, ako sa poškodia. Aktívne látky z hroznových jadierok tiež posilňujú účinok kolagénu, náš najbohatší proteín, a tým pomáhajú štrukturálnej integrite kože, krvných ciev a spojivového tkaniva.

Geneticky nemodifikovana forma hroznových jadierok je finančne nenáročná a poskytuje účinné nutričné benefity. Hroznové jadierka – extra silné obsahujú minimálne 80% proantokyanidínov. Vyrába sa ako vedľajší produkt vo vinárskom priemysle, v súlade s prísnymi hygienickými normami, je certifikovaný a bez výskytu pesticídov, pričom sa pri jeho výrobe nepoužíva alkohol ani iné organické rozpúšťadlá. Tento extra silný extrakt z hroznových jadierok obsahuje 100 mg na kapsulu a zaručuje 80% aktívnych rastlinných zlúčenín na podporu zdravia buniek.

Bohatý zdroj polyfenolov, silných rastlinných zlúčenín, ktoré pomáhajú telu bojovať proti škodlivým a starnúcim účinkom voľných radikálov. Hroznové jadierka – extra silné od Webber Naturals sú prospešné pre udržanie dobrého zdravia a pomáhajú zmierniť príznaky spojené s nekomplikovanou chronickou žilovou nedostatočnosťou.

Zmierňuje príznaky súvisiace s nekomplikovanou chronickou žilovou nedostatočnosťou (CVI), ako je pocit opuchu, ťažkosti a brnenie nôh. Podporuje nočné videnie a je zdrojom antioxidantov, ktoré sú potrebné na udržanie dobrého zdravia.

  • Antioxidant pre udržanie dobrého zdravia.
  • Pomáha podporovať nočné videnie.
  • Obsahuje extrakt z hroznových jadierok 100:1
  • Obsahuje 95% polyfenolov a 80% proantokyanidínov.
  • Nie-GMO

Výťažok z hroznových jadierok 100: 1 od Webber Naturals® je antioxidačný prípravok, ktorý podporuje zdravé žily (1,2) a nočné videnie. (3,4) Extrakt z hroznových jadierok vďaka svojmu bohatému obsahu polyfenolu pomáha chrániť bunky, ktoré sa nachádzajú vo vnútri kapilár a iných krvných ciev, pred oxidačným stresom, zvyšuje krvný obeh a zároveň zlepšuje arteriálny prietok a dilatáciu. (1,2,5) Tieto funkcie sú dôležité pre ľudí so zníženou cirkuláciou a nekomplikovanou chronickou žilovou nedostatočnosťou (CVI). (6)

Extrakt z hroznových jadierok tiež podporuje nočné videnie tým, že poskytuje koncentrovaný zdroj oligomérnych proantokyanidínov (OPC), ktoré sa prirodzene začleňujú do rohovky a sietnice, aby chránili oči pred oxidáciou, a podporujú zdravý prietok krvi. (4) Jedna kapsula obsahuje 100 mg extraktu hroznových jadierok v pomere 100: 1 štandardizovaného tak, aby obsahovalo 95% polyfenolov a 80% oligomérnych proantokyanidínov na 10 000 mg prášku z hroznových jadierok. Je to spoľahlivá voľba pre každého, kto hľadá ďalšiu antioxidačnú podporu na udržanie dobrého zdravia. (6,7)

Zloženie: Hroznové jadierka (Vitis vinifera) a extrakt zo semienka v pomere 100: 1 na 100 mg (štandardizovaný na 95% polyfenolov a 80% oligomérnych proantokyanidínov v 10 000 mg prášku z hroznových jadierok)

Ostatné zložky: Ryžový škrob, želatínová kapsula (želatína, čistená voda), rastlinný stearát horečnatý (lubrikant).

Ďalšie informácie: Užívanie konzultujte s lekárom ak ste tehotná alebo dojčiaca žena alebo ak sú príznaky horšie. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Dávkovanie: Dospelí 2-4 kapsule denne. Pre užívanie viac ako 3 mesiace sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Veľkosť balenia: 90 ks | Forma: kapsule

Upozornenie: Výživový doplnok. Nie je vhodné pre deti, dojčiace a tehotné ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Produkt neslúsži ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte v suchu pri teplote 5-23°C. 

Dovozca: Life group s.r.o.

Výrobca: Webber Naturals Pharmaceuticals Ltd., Kanada

Tieto tvrdenia odpovedajú Európskemu zoznamu účinkov bylín on hold 1924/2006. Nariadenie komisie EU č. 432/2012 nám neumožňuje uvádzať konkrétne účinky bylinných čajov a potravinových doplnkov. Bližšie informácie o účinkoch použitých bylín nájdete v literatúre a z verejne dostupných zdrojov na webe

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: