Neohodnotené

Kašeľ a nachladnutie Premium elixír

Skladom
Kód: 5504
€21,90 / ks
Kategória: ZDRAVÉ POTRAVINY

Originálna receptúra spojuje byliny v ukinátny komplex.
Elixír je bohatý na vitamíny, minerálne látky a ďalšie cenné látky na uľahčenie odkašliavania a tlmenie úporného a dráždivého kašľa a pri nachladnutí.

Vharakteristika účinných látok:

Skorocel kopijovitý bol v prírodnom liečiteľstve používaný v Číne už pred tromi tisícmi rokmi, používa sa na normálnu funkciu dýchacieho systému. Podporuje imunitný systém, ide o prírodný antioxidant.

Ibištek je rastlina, ktorej kvet obsahuje značné množstvo ovocných kyselín a vitamínu C. Ibištek prispieva k normálnej funkcii dýchacieho systému a cievnej sústavy. Ibištek vykazuje antibakteriálnu aktivitu, je silný prírodný antioxidant. Posilňuje tonus tela a vitalitu. Podporuje vylučovanie vody z organizmu pri disfunkcii lymfatického systému a opuchoch. 

Yzop lekársky je silno aromatický poloker s vysokým obsahom silíc, organických kyselín, trieslovín a vitamínu C. Prispieva k normálne funkcii dýchacieho systému, zvlášť pri strate hlasu. 

Borovica lesná, rastlina z ktorej sa najviac využívajú na podporu dýchacieho systému púpene (Turio pini), ktoré sa zbierajú pred rozvinutím - v apríli a marci. Aktívne látky získané z púpeňov - silice a terbentin podporujú účinne dýchací systém.

Aktívne látky:

 

Jedna dávka
5 ml

Denná dávka
3 x 5 ml

% RHP Referenčná 
hodnota prijmu

Yzop lekársky štandardizovaný extrakt 35 mg 105 mg Nie je stanovená
Borovica lesná štandardizovaný extrakt 17,5 mg 52,5 mg Nie je stanovená
Skorocel kopijovitý štandardizovaný extrakt z listov 9,8 mg 29,4 mg Nie je stanovená
Ibištek sudánsky štandardizovaný extrakt z kvetu 7,7 mg 23,1 mg Nie je stanovená
Vitamín C 2,33 mg 7 mg 8,8 % RHP

Zloženie: Glukózo-fruktózový sirup, Glycerol, Yzop lekarský (Hyssopus officinalis) štandardizovaný extrakt z celej rastliny (10:1), Borovica Massonova (Pinus massoniana) štandardizovaný extrakt z kôry (10:1), Skorocel kopijovitý (Plantago lanceolata) štandardizovaný extrakt z listov (10:1), Ibištek sudánsky (Hibiscus sabdariffa) štandardizovaný extrakt z kvetov (10:1), Kyselina askorbová (vitamín C), Sorban draselný

Doporučené dávkovanie: 3 x denne 5 ml pre osoby hmotnosti 75 kg. Zvýšenie dennej dávky nie je zdravotným rizikom.


Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a v mraze.

Všeobecné upozornenia: Doplnok stravy. Nie je vhodné pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace matky. Ukladať mimo dosahu detí! Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Prípadný zákal nie je na závadu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Výrobca: Green Idea s.r.o., Vodova 40, Brno, 61200, tel .: 541 232 435

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: