Neohodnotené

Katphala

  • Oman pravý má upokojujúci vplyv na hrdlo a krčnú oblasť
  • Piepor čierny pomáha udržiavať uvoľnené dýchacie cesty
  • Bazalka posvätná podporuje optimálnu činnosť dýchacej sústavy
  • Pôsobí priaznivo na normalizáciu telesnej teploty
  • Embilika lekárska aktivuje imunitný systém
  • Ďumbier lekársky​ povzbudzuje obranyschopnosť organizmu​
Skladom
Kód: 9558
€5,30 / ks
Kategória: Himalajské čaje

Užívanie:

Himalájske byliny sa tradične nechávajú aspoň 3-5 minút povariť v prípade, že ich používame ako prostriedok k optimalizácii duševných a telesných funkcií organizmu. Takto pripravený odvar má silnejší pôsobenie, jemnejšiu chuť a priaznivo ovplyvňuje naše trávenie, ktoré je dôležité pre správne vstrebávanie zdraviu prospešných výťažkov z himalájskych bylín. Čaje pijeme ako súčasť denného pitného režimu počas trvania obnovy želateľných funkcií organizmu. V prípade očistnej bylinnejkúry užívajte čaj po dobu 1-3 mesiacov v súlade s denným dávkovaním uvedeným na obale. Ponechajte týždennú pauzu po spotrebovaní každého balenia.

Odporúčame užívať maximálne dva čaje zároveň. Viac čajov možno striedať v dennom alebo týždennom režime ak ich používame k normalizácii bežných prejavov pri narušení rovnováhy telesného alebo duševného zdravia. Čaje pijeme vždy oddelene s odstupom jednej hodiny. Ak ich používame iba ako podporný či povzbudzujúci prostriedok, môžeme nechať byliny iba vylúhovať bez obmedzenej doby užívania. Pre optimálne pôsobenie bylinného odvaru pijeme čaje teplé a pred jedlom. Špecifická chuť každého čaju je súčasťou terapeutického pôsobenia a zodpovedá ájurvédským vlastnostiam šiestich chutí. Preto odporúčame nepridávať žiadne sladidlá.

 

Príprava:

Jednu čajovú lyžičku bylinnej zmesi (cca 2 g) nechajte 3-5 minút povariť alebo zalejte 250 ml vriacej vody a nechajte 10 minút vylúhovať.

 

Odporúčané dávkovanie:

2-3 šálky denne

 

Zloženie:

Oman pravý, piepor čierny, bazalka svätá, embilika lekárska, ďumbier lekársky, voskovník červený, pupočník ázijský, kurkumovník zedoárový.

 

Upozornenie:

Výživový doplnok s rastlinnými zložkami. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

 

Hmotnosť:

100 g ± 5% originálnej certifikovanej zmesi ajurvédskych bylín.

 

Výrobca                                                                      Dovozca

Everest Ayurveda Nepál Pvt. Ltd.             Everest Ayurveda, s.r.o

                                                                        Cementárenská cesta 4644/16

                                                                        Banská Bystrica, SR 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: