Neohodnotené

Kozinec blanitý 50ml Pavlovy kvapky

Tinktúra (extrakt) z koreňa kozinca blanitého.

Kozinec blanitý aktivuje imunitný systém, pôsobí na vírusové ochorenia a to aj u pacientov oslabených ožarovaním a chemoterapiou. Ovplyvňuje cukrovku, vysoký krvný tlak, pálenie záhy aj krvavé hnačky. Adaptogén. V neposlednom rade pôsobí ako afrodiziakum a zároveň zlepšuje pohyblivosť spermií.

Skladom
Kód: 9399
Značka: Pavlovy kapky
€8,60 / ks
Kategória: Bylinné kvapky jednodruhové
Záruka: uvedená na obale

Zloženie: Kozinec blanitý (Astragalus membranaceus, čeľaď bobovité - Fabaceae, SK: Kozinec blanitý)

Objem: 50 ml

Výrobca: Bylinné kapky, Česká Rep.

Dávkovanie: 3x denne 20 kvapiek do vody či do čaju.

Obmedzenie: Výrobok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. 

  • Kozinec blanitý veľmi významným spôsobom aktivuje funkcie imunitného systému, a preto je vynikajúci pre prevenciu a liečbu najmä vírusových ochorení, dokonca aj u pacientov oslabených ožiarením a chemoterapiou (imunostimulátor). Môžeme ho využiť aj pri vírusovej hepatitíde (zápal pečene). Je veľmi dobrým antioxidantom. Ďalej pozitívne ovplyvňuje diabetes, vysoký krvný tlak, pálenie záhy a krvavé hnačky. Je tiež dobrým adaptogénom. Nakoniec, pôsobí ako afrodiziakum a zároveň zlepšuje pohyblivosť spermií.

Zdravotné tvrdenie týkajúce sa tejto liečivej rastliny vo formulácii predloženej Európskej komisii na schválenie (on hold): Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém. Normálna činnosť cievnej sústavy. Adaptogén - odolnosť. Antioxidant. Krvný tlak. Normálna hladina cukru v krvi. Normálna činnosť kardiovaskulárneho systému - cirkulácia - udržiavanie normálneho krvného tlaku. Normálna činnosť obličiek a močového mechúra. Vylučovanie. Pohyblivosť kĺbov. (Pred)menštruačný a menopauzálny komfort. Prirodzená obranyschopnosť - odolnosť. Pohyblivosť spermií.

V súlade s nariadením Európskeho parlamentu nesmieme uvádzať všetky účinky byliny.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: