Neohodnotené

Kyselina listová 1mg / B9

Vitamín B9 - ženské zdravie

Skladom
Kód: 4127
Značka: Webber Naturals
€9,90 / ks
Kategória: Vitamíny

Kyselina listová od spoločnosti Webber Naturals je zásadná prenatálna výživa, ktorá sa užíva pred a počas skorého štádia tehotenstva, aby sa zabránilo defektom nervovej trubice. Každá tableta obsahuje 1 mg folátu a vitamín B, ktorý je potrebný na metabolizmus bielkovín, tvorbu červených krviniek, tvorbu DNA a zdravý vývoj plodu.

Kyselina listová od spoločnosti Webber Naturals je zásadná prenatálna výživa, ktorá sa užíva pred a počas skorého štádia tehotenstva, aby sa zabránilo defektom nervovej trubice. Každá tableta obsahuje 1 mg folátu a vitamín B, ktorý je potrebný na metabolizmus bielkovín, tvorbu červených krviniek, tvorbu DNA a zdravý vývoj plodu.

Kyselina listová je potrebná na výrobu energie, imunitnú podporu a tvorbu červených krviniek. Predpokladá sa, že cervikálna dysplázia, ktorá je predchodcom rakoviny krčka maternice a výskyt defektov nervovej trubice plodu sú spojené s nedostatkom kyseliny listovej. Nedostatok kyseliny listovej je pravdepodobne najčastejším nedostatkom vitamínov v Severnej Amerike. Kyselina listová je rozhodujúca pre tvorbu DNA a má zásadný význam pre vývoj plodu v prvých týždňoch tehotenstva, v čase, keď si väčšina žien neuvedomuje, že ich očakávajú.

Kyselina listová je životne dôležitá pre správne delenie buniek a zabraňuje poškodeniu bunkovej DNA, čím pomáha znižovať riziko výskytu polypov hrubého čreva, kolorektálneho karcinómu a rakoviny krčka maternice. Kyselina listová môže tiež znižovať hladiny homocysteínu v krvi. Vysoké hladiny homocysteínu sú spojené so zvýšeným rizikom infarktu a mozgovej príhody.

Kyselina listová má nízku toxicitu. 1000-násobné zvýšenie dennej potreby sa môže konzumovať bez škodlivých účinkov.

Kyselina listová od spoločnosti Webber Naturals je dostupná ako 1 mg tableta, ktorú je možné užívať raz denne.

  • Obsahuje 1 mg kyseliny listovej na tabletu.
  • Vhodné pre každú ženu v plodnom veku, najmä počas plánovaného tehotenstva.
  • Formulované špeciálne pre prenatálne zdravie.
  • Pohodlné užívanie - 1 tableta denne.
  • Vhodné pre vegetariánov a vegánov.

Pomáha predchádzať defektom nervovej trubice, keď sa užíva pred a počas skorého štádia tehotenstva. Pomáha produkovať červené krvinky. Faktor udržiavania dobrého zdravia.

Zloženie: Kyselina listová (folát) 1 mg

Ostatné zložky: Mikrokryštalická celulóza, dihydrát hydrogenfosforečnanu vápenatého, stearát horečnatý rastlinnej kvality (lubrikant).

Ďalšie informácie: Uchovávajte mimo dosahu detí.

Dávkovanie: 1 tableta denne spolu s jedlom.

Balenie: 90 | Forma: tablety

  

Upozornenie: Výživový doplnok. Nie je vhodné pre deti, dojčiace a tehotné ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Produkt neslúsži ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte v suchu pri teplote 5-23°C. 

Dovozca: Life group s.r.o.

Výrobca: Webber Naturals Pharmaceuticals Ltd., Kanada

Tieto tvrdenia odpovedajú Európskemu zoznamu účinkov bylín on hold 1924/2006. Nariadenie komisie EU č. 432/2012 nám neumožňuje uvádzať konkrétne účinky bylinných čajov a potravinových doplnkov. Bližšie informácie o účinkoch použitých bylín nájdete v literatúre a z verejne dostupných zdrojov na webe.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: