Neohodnotené

L-Lysine 500mg

Skladom
Kód: 4145
Značka: Webber Naturals
€10,44 / ks

L-lyzín od spoločnosti Webber Naturals je esenciálna aminokyselina, čo znamená, že ju telo nedokáže samo vyrábať. Ukázalo sa, že L-lyzín má protivírusové vlastnosti, ktoré môžu zabrániť tvorbe oparov alebo ich zmierniť. Pomáha tiež telu opravovať tkanivo, produkovať hormóny a enzýmy, taktiež vytvárať kolagén a kosti.

L-lyzín od spoločnosti Webber Naturals je jedným z najznámejších výživových doplnkov na liečenie oparov spôsobených vírusom Herpes simplex. L-lyzín je jednou z deviatich esenciálnych aminokyselín, ktoré telo potrebuje na výrobu proteínov. Nazývame ho „nevyhnutný“, pretože ho telo nedokáže vyrobiť.

L-lyzín sa podieľa na oprave tkanív, produkcii hormónov a enzýmov a na syntéze kolagénu a kostí. Väčšina ľudí príjma dostatočné monžstvo L-lyzínu vo svojej strave, ale tí, ktorí majú problémy s vírusom Herpes simplex, môžu potrebovať doplnkový L-lyzín, aby ho udržali pod kontrolou. Laboratórny výskum zameraný na protivírusovú aktivitu lyzínu naznačuje, že lyzín môže inhibovať rast vírusu Herpes simplex zabránením požitia potravín s obsahom arginínu - inej aminokyseliny. Potraviny, ktoré obsahujú vysoký obsah arginínu, sú napríklad čokoláda, semená, arašidy, mandle a iné orechy. Ak chcete zabráaniť výskytu oparu, je potrebné sa im vyhnúť.

Odborníci odporúčajú kombinovať terapeutické dávky L-lyzínu od spoločnsti Webber Naturals so stravou s nízkym obsahom arginínu, kombináciou pravidelného užívania vitamínu C a zinku na účinnú kontrolu nad vírusom Herpes simplex.

  • Prírodná aminokyselina, ktorá pôsobí proti vírusu Herpes simplex.
  • Účinná dávka proti opakovanému výskytu oparu.
  • V kombinácii s vitamínom C podporuje imunitný systém.
  • Ľahko užívateľná kapsula.

Znižuje recidívu infekcie vírusom Herpes simplex (HSV) (napr. opary). Pomáha pri tvorbe kolagénu. Esenciálna aminokyselina.

Zloženie: L-lyzín (hydrochlorid) 500 mg

Ostatné zložky: Vegetariánska kapsula (uhľohydrátová guma, čistená voda), ryžový škrob, stearát horečnatý rastlinnej kvality (lubrikant), oxid kremičitý.

Ďalšie informácie: Poraďte sa s lekárom pred použitím, ak máte nízky obsah bielkovín, alebo ak ste tehotná alebo dojčiaca žena. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Dávkovanie: 2 kapsule 1-3x denne alebo podľa pokynov lekára. Poraďte sa s lekárom pri užívaní dlhšom ako 6 mesiacov.

Balenie: 60 | Forma: vegetariánske kapsuly

Upozornenie: Výživový doplnok. Nie je vhodné pre deti, dojčiace a tehotné ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Produkt neslúsži ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte v suchu pri teplote 5-23°C. 

Dovozca: Life group s.r.o.

Výrobca: Webber Naturals Pharmaceuticals Ltd., Kanada

Tieto tvrdenia odpovedajú Európskemu zoznamu účinkov bylín on hold 1924/2006. Nariadenie komisie EU č. 432/2012 nám neumožňuje uvádzať konkrétne účinky bylinných čajov a potravinových doplnkov. Bližšie informácie o účinkoch použitých bylín nájdete v literatúre a z verejne dostupných zdrojov na webe

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: