Neohodnotené

Lymfa a žilový obeh, opuchy masážny olej 100ml Pav

Vonný masážny olej celotelový Lymfa a žilový obeh (opuchy). Obsahuje účinnú zložku z liečivých rastlín. 

Najkvalitnejší mandľový olej a 100 % prírodná silica sú ingrediencie, ktorých spojením dostávame masážny olej s prirodzeným účinkom na rozprúdenie lymfy a žilového obehu a ovplyvnenie opuchov.

Skladom
Kód: 9403
Značka: Pavlovy kapky
€9,30 / ks
Kategória: Bylinné kvapky zmesi
Záruka: uvedená na obale

Zloženie: Borovica (Pinus sylvestris), Jalovec (Juniperus communis), Cypriš (Cupressus sempevirens), Bazalka (Ocimum basilicum), Rozmarýn (Rosmarinus officinalis)

Objem: 100 ml

Výrobca: Bylinné kapky, Česká Rep.

Najkvalitnejší mandľový olej a 100% prírodné silice sú ingrediencie, ktoré spolu tvoria masážny olej s prirodzeným účinkom na prekrvenie lymfy a žilného obehu a ovplyvnenie opuchov.

Olej z mandlí je jedným z najcennejších rastlinných olejov. Získava sa lisovaním semien mandľa. Vďaka svojim vlastnostiam zabezpečuje pružnú pokožku a hebkú kožu celého tela. Mandľový olej sa svojím zložením najviac podobá ľudskej pokožke. Nezanecháva pocit mastnoty.

  • Borovica harmonizuje a upokojuje organizmus. Pôsobí protireumaticky, znižuje bolesť pohybového aparátu, ochorenia chrbtice a kĺbov a má priaznivý vplyv na krvný obeh. Optimalizuje činnosť vlasovej pokožky.
  • Jalovec silne podporuje vylučovanie (vhodný pri dne, obličkových kameňoch a infekciách močových ciest). Má antiseptické, protizápalové, dezinfekčné a antimikrobiálne účinky. Celkovo harmonizuje a povzbudzuje organizmus. Stimuluje krvný obeh, podporuje potenie, povzbudzuje činnosť pohlavných orgánov. Je účinný pri svalových a revmatických bolestiach.
  • Cypriš je vhodný proti neistote, úzkosti, nepriateľstvu, depresii, posilňuje nervy. Má antibakteriálne, dezodorizačné a sedatívne účinky. Zmiernuje svalové napätie, pomáha pri kŕčových žilách a celulitíde.
  • Bazalka je nervové tonikum, upokojuje a zároveň povzbudzuje a posilňuje. Pomáha pri prepracovaní, stresu, depresii, nervozite, úzkosti, poruchách spánku a migrénach. Zlepšuje cirkuláciu krvi. Podporuje potenie.
  • Rozmarín pomáha pri únave, depresiách, bolestiach hlavy a migréne. Podporuje koncentráciu a odháňa úzkosť a apatiu. Zlepšuje krvný obeh a znižuje pocit chladu v končatinách. Znižuje bolesť pri reumatizme a dne. Stará sa o problematickú pleť, ale mierne zvyšuje krvný tlak. Podporuje potenie. Silný antioxidant.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: