Neohodnotené

Lymfa tinktúra 50ml

Lymfa - tinktúra (extrakt) - bylinná zmes na rozprúdenie lymfy, prečistenie lymfatických ciest a potlačenie zápalu lymfatických žliaz.

Skladom
Kód: 9406
Značka: Pavlovy kapky
€9,30 / ks
Kategória: Bylinné kvapky zmesi
Záruka: uvedená na obale

Zloženie: ihlica tŕnistá (Ononis spinosa), dvouzubec trojdielny (Bidens tripartita), jablčník obyčajný (Marrubium vulgare), gotukola (Centella asiatica), lipkavec pravý (Galium verum), Alkohol

Objem: 50 ml

Výrobca: Bylinné kapky, Česká Rep.

Dávkovanie: 3x denne 20 kvapiek do vody či čaju.

Obmedzenie: Z dôvodu obsahu alkoholu nie je výrobok vhodný pre deti, tehotné a dojčiace matky.

Odporúčanie:

- zmes neužívať dlhodobo (ihlica tŕnistá vyplavuje z organizmu niektoré minerály)
- zvýšte prísun tekutín

  • Ihlica tŕnistá je bylina, ktorá sa radí k účinným diuretikám vďaka obsahu flavonoidov a ononidu. Obsahuje triterpenové zlúčeniny a malé množstvo silíc. Bol preukázaný jej vplyv na lymfatický systém, funkciu žliaz s vnútornou sekréciou (má estrogénové a kortikoidné pôsobenie). Podporuje tiež metabolizmus.
  • Dvojzub trojdielny je využívaný k stimulácii funkcie nadobličiek. V droge boli preukázané horčiny, triesloviny, silice a stopové prvky. Dvojzub je účinným diuretikom a reguluje látkovú výmenu. Jablčník obyčajný obsahom flavonoidov a diterpénov zmierňuje zápaly lymfatických žliaz.
  • Gotukola v zmesi slúži na rozprúdenie lymfatického systému.
  • Na poruchy lymfatických žliaz sa tiež veľmi osvedčil lipkavec pravý, ktorý tiež podporuje detoxikačnú činnosť pečene a obličiek.

Zdravotné tvrdenie týkajúce sa tejto zmesi liečivých rastlín vo formulácii predloženej Európskej komisii na schválenie (on hold): Normálna funkcia močových ciest - obličky. Vylučovanie. Normálny stav pokožky. Normálne trávenie. Antioxidant. Krvný tlak. Normálna hladina cukru v krvi. Mikrocirkulácia. Relaxácia a duševná a fyzická pohoda. Normálna funkcia dýchacieho systému. Normálna funkcia pečene a žlčníka. Liečba. Normálna činnosť kardiovaskulárneho systému. Normálna činnosť cievnej sústavy. Ťažké nohy. Duševné zdravie, kognitívne funkcie. Osvieženie tela. Chuť k jedlu. Pohlavné ženské zdravie. Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém.

V súlade s nariadením Európskeho parlamentu nesmieme uvádzať všetky účinky byliny.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: