Neohodnotené

Manjishta

  • Marena srdčitá posilňuje obranyschopnosť a činnosť imunitného systému
  • Bazalka svätá prispieva k optimálnemu fungovaniu respiračného systému
  • Withania opojná pomáha pri pocite unavených svalov a kĺbov
  • Andrographis paniculata podporuje imunitu, činnosť pečene a detoxikáciu organizmu
  • Kurkumovník dlhý pomáha zdravé funkcii dýchacích ciest, tráviaceho traktu, pečene a pokožky
  • Pôsobí podporne proti prejavom po prisatí kliešťa
Skladom
Kód: 9549
€5,30 / ks
Kategória: Himalajské čaje

Užívanie:

Himalájske byliny sa tradične nechávajú aspoň 3-5 minút povariť v prípade, že ich používame ako prostriedok k optimalizácii duševných a telesných funkcií organizmu. Takto pripravený odvar má silnejší pôsobenie, jemnejšiu chuť a priaznivo ovplyvňuje naše trávenie, ktoré je dôležité pre správne vstrebávanie zdraviu prospešných výťažkov z himalájskych bylín. Čaje pijeme ako súčasť denného pitného režimu počas trvania obnovy želateľných funkcií organizmu. V prípade očistnej bylinnejkúry užívajte čaj po dobu 1-3 mesiacov v súlade s denným dávkovaním uvedeným na obale. Ponechajte týždennú pauzu po spotrebovaní každého balenia.

Odporúčame užívať maximálne dva čaje zároveň. Viac čajov možno striedať v dennom alebo týždennom režime ak ich používame k normalizácii bežných prejavov pri narušení rovnováhy telesného alebo duševného zdravia. Čaje pijeme vždy oddelene s odstupom jednej hodiny. Ak ich používame iba ako podporný či povzbudzujúci prostriedok, môžeme nechať byliny iba vylúhovať bez obmedzenej doby užívania. Pre optimálne pôsobenie bylinného odvaru pijeme čaje teplé a pred jedlom. Špecifická chuť každého čaju je súčasťou terapeutického pôsobenia a zodpovedá ájurvédským vlastnostiam šiestich chutí. Preto odporúčame nepridávať žiadne sladidlá.

 

Príprava:

Jednu čajovú lyžičku bylinnej zmesi (cca 2 g) nechajte 3-5 minút povariť alebo zalejte 250 ml vriacej vody a nechajte 10 minút vylúhovať.

 

Odporúčané dávkovanie:

2-3 šálky denne

 

Zloženie:

Marena srdčitá, bazalka svätá, withania opojná, andrographis paniculata, kurkumovník dlhý, tinospóra srdcolistá, embilika lekárska, terminalia chebula, vrcholiak myrobalánový, glycyrrhiza glabra, kotvičník zemný, pterocarpus marsupium, santalovník biely, pupočník ázijský, vrcholiak arjuna.

 

Upozornenie:

Výživový doplnok s rastlinnými zložkami. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

 

Hmotnosť:

100 g ± 5% originálnej certifikovanej zmesi ajurvédskych bylín.

 

Výrobca                                                                      Dovozca

Everest Ayurveda Nepál Pvt. Ltd.             Everest Ayurveda, s.r.o

                                                                        Cementárenská cesta 4644/16

                                                                        Banská Bystrica, SR 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: