Neohodnotené

Melatonin 10mg časovaný

Melatonín 10 mg od spoločnosti Webber Naturals pracuje s prirodzenými cyklami tela a pomáha tak resetovať vaše „vnútorné hodiny“. Užívať 30 až 90 minút pred spaním, melatonín vám môže pomôcť zaspať rýchlejšie, zostať dlhšie spať a získať kvalitnejší spánok, ktorý pomáha znižovať únavu počas dňa. Melatonín 10 mg od spoločnosti Webber Naturals je vhodný pre vegetariánov, ktorí nie sú GMO, a dodáva sa v dvoj-vrstvových tabletách na zabezpečenie konzistentnej absorpcie počas celej noci.

Skladom
Kód: 9885
Značka: Webber Naturals
€17,43 / ks
Kategória: PRÍRODNÉ LIEČIVÁ

Zloženie

Melatonín 10 mg (neživočíšny zdroj)

Ostatné zložky

Mikrokryštalická celulóza, dihydrát hydrogénfosforečnanu vápenatého, sacharidová guma, stearát horečnatý (mazivo) rastlinného pôvodu, sodná soľ meďného chlorofylínu, sodná soľ kroskarmelózy.

 

Ďalšie informácie

Dlhodobé užívanie konzultujte s lekárom. Tehotné a dojčiace ženy by sa mali poradiť o užívaní prípravku s lekárom. Neužívajte počas riadenia motorového vozidla a aktivít vyžadujúcich pozornosť a sústredenie. Vyhnite sa konzumácii alkoholických nápojov počas užívania doplnku. Denná dávka 1 mg melatonínu sa nesmie prekročiť. Užívajte iba pred spaním. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada stravy.

 

Dávkovanie

1/10 tablety pred spánkom denne nechať rozpustiť pod jazykom. Alebo podľa odporúčania lekára. Denná dávka 1 mg melatonínu sa nesmie prekročiť.

Pozrite si inštruktážne video ako správne dávkovať 10mg tabletu melatonínu:

 

Balenie: 60 | Forma: tablety

Video návod k úžívaniu

 

 

Upozornenie: 

Výživový doplnok. Nie je vhodné pre deti, dojčiace a tehotné ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Produkt neslúsži ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte v suchu pri teplote 5-23°C. 

Dovozca: Life group s.r.o.

Výrobca: Webber Naturals Pharmaceuticals Ltd., Kanada

 

Tieto tvrdenia odpovedajú Európskemu zoznamu účinkov bylín on hold 1924/2006. Nariadenie komisie EU č. 432/2012 nám neumožňuje uvádzať konkrétne účinky bylinných čajov a potravinových doplnkov. Bližšie informácie o účinkoch použitých bylín nájdete v literatúre a z verejne dostupných zdrojov na webe

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: