Neohodnotené

MIGRE (bolesti hlavy)

- začínajúca a prebiehajúca bolesť hlavy

- migrenózne stavy a bežné bolesti hlavy

- chronická migréna

Skladom
Kód: 9102
Značka: J. K. VALOVIČ
€8,90 / ks
Kategória: Bylinné kvapky zmesi

Užívanie:

Odporúčame pri migrenóznych bolestiach hlavy, pri chronickej migréne a pri častých bolestiach hlavy. Na dosiahnutie výraznejších a trvalejších účinkov je potrebné kvapky užívať pravidelne (2x denne) po dobu minimálne ½ roka a následne ďalšieho ½ roka je vhodné užívať kvapky 1x denne.

Zloženie:

Rhodiola rosea (Rozchodnica ružová)
Chrysanthemum parthenium (Rimbaba obyčajná)
Cinnamonum zeylanicum (Škoricovník ceylónsky)
Cimicifuga racemosa (Ploštičník strapcovitý)
Prípravok je zostavený špeciálnym spôsobom s prihliadnutím na vlastnosti účinných látok, ktoré jednotlivé rastliny obsahujú.

Obsah:

50ml

Účinky:

Chrysanthemum (prírodné analgetikum) zmierňuje bolesti hlavy. Cimicifuga chráni bunky pred voľnými radikálmi. Rhodiola pomáha stimulovať nervový systém a má priaznivý vplyv pri bolestiach hlavy vyvolaných stresom.

Dávkovanie:

2x denne 12 kvapiek do trochy vody / na lyžičku vody, 20 minút pred jedlom.
Pri pravidelnom dávkovaní vydrží 1 balenie cca 7 týždňov. V kombinácii s inými prípravkami z našej bylinnej rady je potrebné dodržať časový odstup 5 minút. V kombinácii s inými liekmi je potrebné dodržať časový odstup 30 minút medzi jednotlivými prípravkami.

Upozornenie:

Prípravok nie je určený pre deti. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. V prípade nádorových ochorení a v prípade užívania liekov konzultovať použitie s lekárom. Nevhodné pre osoby s ochoreniami pečene. Pri objavení sa príznakov svedčiacich o pečeňovom poškodení prestaňte výrobok ihneď používať. Prípravok obsahuje 24% alkoholu. Prípravok ako celok, ani jeho jednotlivé zložky nemajú žiadne nežiadúce vedľajšie účinky.

Schválené Ministerstvom zdravotníctva SR:

Rozhodnutie Hl. hygienika MZ SR a ÚVZ SR č. OHVBPKV/3275/2014/Jo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: