Neohodnotené

Namman Muay Active Cream 100 g

Napäté svaly a stuhnuté kĺby.

Skladom
Kód: 10689
€13,98 / ks
Kategória: Masti a gély z ruskej medicíny
Záruka: uvedená na obale

Prírodný bylinný krém vyrobený z thajských bylín, obsahujúci aktívne zložky mentolu, borievkového oleja, gáfru alebo napr. oleja z klinčekov. Krém v kombinácii s masážou  blahodarne pôsobí na pohybový aparát. Je vhodný pre športovcov, dospelých aj seniorov, ktorí si chcú užívať aktívny životný štýl. Priaznivo pôsobí na reumu, artritídu a starnutie kĺbov. Prispieva k množstvu krvi vo svaloch a pokožke. Rýchlo sa vstrebáva a to dokonca bez pocitov mastnoty a strachu zo zašpineného oblečenia. 

 

Použitie: Krém nanášajte na postihnuté miesta maximálne 2 krát denne. Po aplikácií krému si dôkladne umyte ruky.

 

Skladovanie: Skladujte pri teplote od +5 do +25 °C na suchom mieste.

 

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Nezabudnite však, že všetky spomenuté zložky patria medzi silno aromatické látky. Zabráňte kontaktu prípravku s očami a sliznicou! Skladovať mimo dosahu deti. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy.

 

Zloženie: Voda, Menthol, Polysorbate 20, Polysorbate 80, Isopropyl Alcohol, Juniperus Communis Fruit Oil, Camphor, Dimethyl Sulfone, Sorbitan Caprylate, Propanediol, Benzoic Acid, Triethanolamine, Carbomer, Vanillyl Butyl Ether, Eugenia Caryophyllus Flower Oil, Methyl Salicylate, Limonene, Eugenol, Linalol, Isoeugenol.

 

Výrobca: Namman muay

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: