Neohodnotené

O - stop F - Žalúdok tinktúra 50 ml

Skladom
Kód: 10905
Značka: Bylinné kvapky
€7,28 / ks
Kategória: Bylinné kvapky zmesi
Záruka: uvedená na obale

Zmes liečivých rastlín na doplnenie účinkov prípravku O-stop pri pôsobení na nekontrolovateľné delenie buniek v oblasti žalúdka.

 

Zoženie:

Bylinný liehoglycerolový extrakt - liehovitosť 40%, hrdzavec šikmý, sladké drievko, čaga

 

Obsah sušiny extraktu v doporučenej dennej dávke 60 kvapiek:

čaga 10 mg

sladké drievk 40 mg

kondurango 28 mg                                                         

 

Dávkovanie:

3x denne 15 kvapiek pod jazyk, alebo 20 kvapiek do vody alebo čaju. Užívajte 15 minút pre požitím stravy, nápoja alebo ďalšieho prípravku.

 

Objem:

50 ml +-5%

 

Upozornenie:

Z dôvodu obsahu alkoholu nie je výrobok vhodný pre deti, tehotné a dojčiace matky. Nenahrádza pestrú stravu. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte dennú dávku. Neskladujte na priamom slnku. Prípadný zákal nie je na závadu.

 

Zdravotné tvrdenia týkajúce sa tejto liečivej rastliny vo formulácii predloženej Európskej komisii na schválenieNormálne trávenie. Energia. Imunitný systém - antioxidant. Normálny stav kĺbov. Duševné zdravie - nervový systém - pokoj. Normálna funkcia dýchacieho systému. Normálny stav pokožky. Močový & reprodukčný systém. Prostata.   Normálne trávenie a funkcie žalúdka.

 

Zdravotné tvrdenia o tinktúrach nám zakazuje legislatíva EÚ. Viac informácií o bylinných zmesiach nájdete vo verejne dostupných zdrojoch a na internete.

 

Krajina pôvodu: EÚ

Výrobca: Bylinné kapky, s.r.o., Viničné Šumice, ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: