Neohodnotené

Obličky 2 tinktúra 50 ml

Skladom
Kód: 10938
Značka: Bylinné kvapky
€7,43 / ks
Kategória: Bylinné kvapky zmesi
Záruka: uvedená na obale

Zmes bylín pre zníženej funkcii obličiek, opuchoch obličkového pôvodu, pri bielkovine v moči, na odvádzanie kyseliny močovej z tela, pri zápale močových ciest.

 

Zoženie:

Bylinný liehoglycerolový extrakt - liehovitosť 40%, trubkovec tyčinkový, turanka kanadská, praslička roľná

 

Obsah sušiny extraktu v doporučenej dennej dávke 60 kvapiek:

trubkovec 52 mg

turanka kanadská 18 mg

praslička roľná 4 mg                                                         

 

Dávkovanie:

3x denne 15 kvapiek pod jazyk, alebo 20 kvapiek do vody alebo čaju. Užívajte 15 minút pre požitím stravy, nápoja alebo ďalšieho prípravku.

 

Objem:

50 ml +-5%

 

Upozornenie:

Z dôvodu obsahu alkoholu nie je výrobok vhodný pre deti, tehotné a dojčiace matky. Nenahrádza pestrú stravu. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte dennú dávku. Neskladujte na priamom slnku. Prípadný zákal nie je na závadu.

 

Zdravotné tvrdenia týkajúce sa tejto zmesi liečivých rastlín vo formulácii predloženej Európskej komisii na schválenieNormálna činnosť pečene. Metabolizmus sacharidov. Riedenie. Normálna funkcia dolných močových ciest, močového mechúra a obličiek . Vylučovanie vody a kyseliny močovej z tela . Antioxidant. Kĺby – flexibilita. Nervová rovnováha - upokojenie - relaxácia. Normálny stav pokožky, vlasov a nechtov (mineralizácia). Normálny stav kostí a kĺbov. Osvieženie tela zdravé dýchanie odolnosť. Riedenie. Vylučovanie. Normálna činnosť kardiovaskulárneho systému.

 

Zdravotné tvrdenia o tinktúrach nám zakazuje legislatíva EÚ. Viac informácií o bylinných zmesiach nájdete vo verejne dostupných zdrojoch a na internete.

 

Krajina pôvodu: EÚ

Výrobca: Bylinné kapky, s.r.o., Viničné Šumice, ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: