Neohodnotené

OHŇOVEC

Ohňovec (ohňovec brázditý, Phellinus linteus, čínsky Sang Huang, meshimakobu japonsky, sangwhang kórejsky) je vitálna huba, ktorá patrí do rodu trúdnikovité. Medzi ostatnými vitálnymi hubami má mimoriadne účinky na harmonizáciu organizmu.

 

Skladom
Kód: 8054
Značka: Mycomedica
€31,60 / ks
Kategória: Medicinálne huby
Záruka: uvedená na obale
Ideálne zloženie, maximálna sila a účinnosť
 

Ohňovec brázditý (Phellinus linteus, čínsky sanghuang, meshimakobu japonsky, sangwhang kórejsky) je veľmi často používaná huba tradičnej čínskej medicíny. Medzi ostatnými hubami vyniká svojou mimoriadnou schopnosťou odvádzať z organizmu Shi Re (vlhké teplo) a rozbíjať Xue Yu (krvné stázy). Dosahuje to svojou studenou povahou a horkou chuťou.

Obsah balenia: 90 kapsúl á 500mg extraktu - rastlinných kapsulách (rastlinné sú vhodné aj pre vegánov)
Hmotnosť obsahu netto: 53,0g
 
Zloženie v 1 kapsule:
OhňovecPhellinus linteus, 100% čistý extrakt - 500mg
Pomocné látky: bez pomocných látok, aditív a konzervantov
 
 

Informácie o Ohňovci

Ohňovec brázditý (Phellinus linteus, čínsky sanghuang, meshimakobu japonsky, sangwhang kórejsky) patrí medzi stopkatovýtrusné drevokazné trúdnikovité huby, ktoré preferujú moruše, je možné ho nájsť tiež na duboch a iných listnatých stromoch.Ohňovec je v Ázii známy dlhé tisícročia a je súčasťou tamojších tradičných medicín. Huba si svoju popularitu udržala dodnes a stále je hojne využívaná, a to nielen v čínskej tradičnej medicíne, ale vykonáva sa veľa pokusov aj klinických štúdií. 

 

Dávkovanie

  • zvýšená dávka: 3–10 kapsule denne (je vhodné poradiť sa s lekárom alebo praktikom čínskej medicíny)
  • bežná dávka: 1–2 kapsule denne
  • odporúčame užívať vždy 5 dní v týždni a 2 dni vynechať
  • kapsule užívajte na lačno (min. 30 minút pred jedlom alebo 60 minút po jedle), zapíjajte vodou alebo slabým zeleným čajom
  • pri užívaní vitálnych húb odporúčame zvýšiť príjem vitamínu C

 

Upozornenie

  • Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporučané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje efedrín, kofeín, lepok, konzervačné látky, farbivá ani cukor.

 

Testovanie v Agrolabe

Všetka hubová surovina, ktorú náš výrobca používa na výrobu našich hubových produktov, je pred spracovaním testovaná v nemeckom nezávislom laboratóriu Agrolab na viac ako 500 druhov známych ťažkých kovov, pesticídov a človeku nebezpečných mikroorganizmov. Klasické testy, ktoré vykonáva nemecký Agrolab, sa teraz rozšírili o testovanie na polycyklické aromatické uhľovodíky (PAHs), ktoré majú karcinogénne účinky, môžu ovplyvniť vývoj plodu a majú spojitosť aj s kardiovaskulárnymi chorobami.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: