Neohodnotené

POTENCIA prírodné kapsuly

100% prírodné kapsuly

potencia, mužský reprodukčný systém

Skladom
Kód: 9075
Značka: Serafín
€19,70 / ks

Kapsulky podporujú zdravie reprodukčného systému a hormonálneho systému, potenciu, vitalitu a aktivitu. Obsahujú Škornicu šípolistú, ktorej sa hovorí "bylina roztopašného capa"

 

Objem

300 mg v 1 kapsule

Zloženie

Extrakt zo špkornice šípolistej (Epimedium sagittatum), L-arginín HCL, extrakt z kotvičníka zemného (Tribulus terrestris), extrakt z húsenice čínskej (Cordyceps sinensis), L-citrulín, paradajkový extrakt (Solanum lycopersicum), L- .

Dávkovanie

1–2 kapsuly ráno pravidelne a 1–2 kapsuly zhruba 1 hodinu pred sexuálnym aktom

 

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti, dojčiace a tehotné ženy. Neprekračujte denné odporúčané dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte v suchu pri teplote 5–23 °C.

 

Balenie obsahuje 90 ks kapsúl.

Výrobca: Serafín byliny s.r.o., Sokolov, ČR

Pôvod: Česká republika

Upozornenie: Výživový doplnok. Nie je vhodné pre deti, dojčiace a tehotné ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Produkt neslúsži ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte v suchu pri teplote 5-23°C. 

Tieto tvrdenia odpovedajú Európskemu zoznamu účinkov bylín on hold 1924/2006. Nariadenie komisie EU č. 432/2012 nám neumožňuje uvádzať konkrétne účinky bylinných čajov a potravinových doplnkov. Bližšie informácie o účinkoch použitých bylín nájdete v literatúre a z verejne dostupných zdrojov na webe.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: