Neohodnotené

Privolanie lásky do života sviečka

Skladom
Kód: 5312
Značka: ASTRON
€14 / ks

Váha sviečky je cca 600g

Vďaka tejto rituálnej svieci si môžete do života privolať lásku rôzneho druhu ako napr. partnerská láska, rodinná láska, láska kamarátskych vzťahov, láska k sebe samému. V spojení s rituálom lásky objavíte novú sféru lásky.

Rituál: Pred rituálom odporúčame umyť sa, obliecť sa do čistého odevu a uvoľniť sa. Sviečku položíme pred seba v duchu prednesieme báseň priloženú k sviečke. Potom prednesieme našu prosbu a prosíme o lásku. Sviecu položíme na bezpečné miesto a necháme dohorieť. Na zvýšenie účinnosti rituálu si k svieci počas horenia môžeme znovu prisadnúť a prosiť.

Tento druh sviečky môžete použiť na akýkoľvek magický rituál. Rituál môžete vykonať podľa seba, podľa svojich pocitov a aktuálneho stavu, podľa vašich potrieb. Pri zapálení sviečky sa automaticky prepojíte na vyššie sily a tým spustíte pohyb energie a môžete začať meniť, privolávať, odvolávať, vyvolávať, spúšťať a prosiť. Stačí sviečku zapáliť a poprosiť ju o spoluprácu. Svoju prosbu, želanie… vyslovte v duchu alebo nahlas. Sústreďte sa na sviečku a vašu prácu.

Sviečky sú vyrobené s láskou pre všetkých, ktorí chcú napredovať vo svojom živote.

Každý kus je ručne vyrobený a jedinečný.

Sviečky boli posvätené na najsilnejších energetických miestach v Karpatoch, aby sa znásobila ich sila.


Ako používať ASTRON sviece:
1. Sviecu je potrebné umiestniť na bezpečné miesto.
2. Pred zapálením je vhodné vykonať fyzickú očistu tela (sprcha, teplý kúpeľ) a sadnúť si do meditačnej polohy.
3. Po zapálení chvíľu myslite na svoje želanie/účel, na ktorý ste si sviecu zaobstarali.
4. Zašepkajte modlitbu uvedenú na sviečke.
5. Sviece nechajte horieť aspoň 3 hodiny.


Svieca je vyrobená zo 100% prírodného rastlinného palmového vosku, ktorý pri horení nevylučuje žiadne škodliviny. Má veľmi čisté spaľovanie a je vhodná aj pre alergikov i pre malé deti. Doba horenia sviečky je dlhšia ako u parafínových sviečok.
Všetky naše sviece sú ručne vyrábané na Slovensku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: