Neohodnotené

Salus Floradix Železo+vitamíny 250ml

Skladom
Kód: 3445
€17,96 / ks

Floradix® Železo+ je prípravok z prírodných surovin k doplneniu železa, ktoré prispieva k zmierneniu únavy a vyčerpaniu. Podlľa odhadov trpí nedostatkom železa takmer 50 % všetkých žien.

Zloženie:

Železo vo forme glukonátu železnatého, vitamín C, vitamín B1, vitamín B2, vitamín B6, vitamín B12, bylinné extrakty (extrakty z koreňa mrkvy, listu žihľavy, listu špenátu, koreňa pýru plazivého, fenyklu, morskej hnedej riasy a kvetu ibišteka), koncentráty ovocných džusov (hrušky, hroznového vína, čiernych ríbezlí, ostružin, višní, pomarančov, červenej repy, citronov, svätojánského chleba a jablka), vodný extrakt z kvasnic, med, extrakt ruže šípkoejé, extrakt z pšeničných klíčkov, voda.

Popis

Floradix® Železo+ je vhodný pre dospievajúcich, nastávajúce a čerstvé mamičky, ženy v produktivnom veku, vegetariánov, pre dárcov krvi, pri menštruácii a zlom krvnom obraze. Pokiaľ hľadáte prípravek, ktorý pomáhá k zmierneniu únavy i v tehotenstve, je pre vás Floradix Železo tým pravým

Doplnok stravy, nenahrádza pestru a vyváženu stravu.

Dávkovánie a užívanie tekutej formy
Deti 3 až 5 rokov: 1x denne 5 ml. Deti 6 až 11 rokov: 1x dene 10 ml. Deti od 12 rokov a dospelí: 2x denne 10 ml.

Skladovanie tekutý formát: Produkt neobsahuje konzervačné látky, proto je nevyhnutné ho po otevrení uchovávať v chladničke a spoteebovať do 4 týždňov.

Výrobca: SALUS Haus, Dr. med. Otto Greither Nachf. GmbH & Co. KG, Bahnhofstr. 24, 83052 Bruckmühl, Nemecko 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: