Neohodnotené

Šalvia biela šamanská s Dračou krvou zväzok

Skladom
Kód: 4972
€10,90 / ks
Kategória: Vydymovadlá
Biela Šalvia impregnovaná živicou Dračia krv - zväzok
 
Biela šalvia, ktorá rastie predovšetkým v slnečnej Kalifornii, ale aj na pobreží Severnej Ameriky, je jednou z najsilnejších rastlín na čistenie priestorov, modlitby a požehnanie. Je známa svojou liečivou energiou. Upokojuje, prečisťuje nielen priestor, ale aj telo a myseľ. Šalviový dym má obrovskú moc v spojení s mantrou, ktorú si môžete sami vymyslieť, záleží od toho, načo ju použijete.
V spojení s dračou krvou je oveľa silnejšia na dosiahnutie želaného rituálneho výsledku.
 
Listy a vetvičky zviazané do zväzkov kadidla sa zapaľujú pri čistení miestností a pri rituáloch. Podľa indickej viery dym šíri pokoj a uzdravenie a je dobrý na sprevádzanie modlitieb a vďakyvzdania.
 
Šalvia biela je ideálna na šamanské a očistné rituály. Umožňuje jednoduchú manipuláciu počas tlenia a vydáva energeticky silný korenistý dym.

 

Použitie:

- Zapáľte zväzok vo vydymovacej miske, nechajte ho rozhorieť, potom plameň sfúknite a nechajte ho tlieť.

- Prejdite po celom obvode miestnosti a dlaňou rozfúkavajte dym smerom od steny do stredu miestnosti.

- Takto prejdite celú miestnosť, všetky rohy, výklenky a kúty, kde sa negatívna energia rada zdržiava a opakujte pripravenú mantru napr. na očistu priestoru.

- Dymom šalvie bielej môžete očistiť aj energetické pole človeka, začínate od nôh, postupne vlnitými krúživymi pohybmi prejdite celú postavu, pritom si rozprávajte pripravenú mantru na očistenie od negatáívnych energií.

 
Hmotnosť: 25 g  +- 2g
Vyrobené v EÚ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: