Neohodnotené

SKOROCELOVÝ Sirup

Skladom
Kód: 4951
€11,95 / ks

Bylinný koncentrát s obsahom extraktu zo skorocelu a brezy s radou vitamínov, ochutený jablčným a citrónovým koncentrátom. Obsiahnuté byliny podporujú dýchacie cesty, imunitu, močové ústrojenstvo, ale tiež prirodzené odvodnenie a tým kontrolu telesnej hmotnosti.

Skorocel napomáha funkcii dýchacieho systému, spolu s vitamínom B12 podporujú prirodzenú imunitu.

Breza podporuje normálne funkcie močového ústrojenstva a obličiek. Breza so skorocelom napomáhajú v organizme k očiste a detoxikácii. Nanajvýš breza podporuje prirodzené odvodnenie a kontrolu telesnej hmotnosti.

Skorocel zase podporuje črevnú mikroflóru, tráviaci trakt, žalúdok a pečeň.

Vitamíny B12 a B6, ktoré sa nachádzajú v sirupe podporujú správnu tvorbu homocysteínu v krvi. B12 naviac napomáha tvorbe červených krviniek. Taktiež spolu blahodárne pôsobia na psychiku človeka. 

Objem: 200ml

Zloženie: 

100% prírodný produkt

Jablčný koncentrát, xylitol, extrakt zo skorocelu kopijovitého, extrakt z brezového lístia, citrónový koncentrát, voda, riboflavín (vitamín B2), pyridoxín (vitamín B6), vitamín B12, kyselina listová, niacín (vitamín B3), cholin.

Dávkovanie

Deti 3–8 rokov: 2× denne 1 čajová lyžička

Deti 8–15 rokov: 1–2× denne 1 polievková lyžica

Dospelí: 3× denne 1 polievková lyžica

Keďže nám legislatíva neumožňuje viac napísať o liečivých účinkoch, viac informácii nájdete v literatúre alebo v herbári rastlín, prípadne nás kontaktujte na email vpekotea1@gmail.com

Výrobca: Serafín ČR

Objem: 200ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: