Neohodnotené

Škorpión - sviečka k znameniu zverokruhu z palmového vosku

Skladom
Kód: 5384
€5,95 / ks
Kategória: SVIEČKY

Ručne vyrábaná sviečka k znameniu pomáha nájsť a pochopiť súvislosti medzi vašou povahou a vesmírnymi udalosťami. Pomáha pochopiť osud, nájsť správny smer zosúladiť sa so sebou, svetom a udalosťami okolo vás.

ŠKORPIÓN – SCORPIO 

  • sviečka k znameniu Škorpión
  • vodné znamenie.

Jeho prednosti sú hĺbavosť, citlivosť, vernosť, bystrosť, silná vôľa, húževnatosť, odvaha, vytrvalosť, schopnosť rýchlej regenerácie a výborné analytické schopnosti. Originálni, tvrdohlaví s vynikajúcou pamäťou aj takí sú ľudia narodení v znamení škorpióna. Majú výborné logické a analytické myslenie. Disponujú výbornými nápadmi. Vedia byť veľmi starostliví a nápomocní. Ich vládnucou planétou je Pluto, ktorá im dáva záhadnosť, nevyspytateľnosť. Sami nepoznajú svoje hranice. Ak ich niekto nahnevá, tak vedia poriadne poštípať. V spoločnosti sú obľúbení a vyhľadávaní. Škorpión je najlojálnejším znamením zverokruhu. 

Svieca je vyrobená zo 100% prírodného rastlinného palmového vosku, ktorý pri horení nevylučuje žiadne škodliviny. Má veľmi čisté spaľovanie a je vhodná aj pre alergikov i pre malé deti. Doba horenia sviečky je dlhšia ako u parafínových sviečok.

Ručne vyrobené na Slovensku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: