Neohodnotené

Soľný svietnik na čajovú sviečku malý

Skladom
Kód: 1750
€5,50 / ks
Kategória: POLODRAHOKAMY

 

Soľný svietnik na čajovú sviečku malý, vyrobený z prírodných soľných kryštálov z Himalájskych soľných ložísk starých stovky miliónov rokov.

výška cca 80 mm

Fotografia je len ilustračná - každý svietnik je originálny svojim tvarom aj sfarbením.

 

SOĽNý SVIETNIK

Pôsobí ako prírodný ionizátor vzduchu, nabíja vzduch zdraviu prospešnými zápornými iónmi.

Záporne ionizovaný vzduch má na telo a dušu blahodárne účinky (najviac aniónov obsahuje predovšetkým vzduch v prírode, horských údoliach, v blízkosti vodopádov atd.), zatiaľ čo kladne ionizovaný vzduch (ktorý je väčšinou okolo nás, predovšetkým v mestskom prostredí), organizmu nielenže neprospieva, ale má až škodlivé účinky.

Soľ zlepšuje ionizáciu vzduchu sama osebe, zahriatím sviečkou sa tento proces zosilňuje a soľ efektívnejšie ionizuje priestor, v ktorom je umiestnená, čím vytvára lepšie a zdravšie ovzdušie.

Soľné lampy a svietniky sú doporučované predovšetkým pri dýchacích problémoch, alergikom, fajčiarom, pri problémoch s obehovým systémom a osobám s oslabenou imunitou.

Ich príjemné svetlo a jemné prírodné farby naviac navodzujú príjemnú a uvoľnenú atmosféru, pôsobia ukľudňujúco na telo aj dušu.

Soľné lampy a svietniky účinne bojujú aj proti elektrosmogu, ktorý vytvárajú elektrické zariadenia (v miestach prietoku elektriny sa vytvára magnetické pole a to vzduch kladne ionizuje).

Svietnik môže byť umiestnený v akejkoľvek miestnosti, nemal by však byť umiestnený vo vlhkom alebo vonkajšom prostredí, lebo voda soľ ničí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: