Soľný svietnik na čajovú sviečku stredný

Neohodnotené
€5 / ks
Dostupnosť: Skladom
Kód: 1753
Soľný svietnik na čajovú sviečku stredný
Neohodnotené
kávové a čajové súpravy
Detské prírodné produkty

produkty vhodné pre deti

ul. Mierová 11, Humenné
Kamenná predajňa
ul. Mierová 11, Humenné

OC Zemplín, Michalovce

kvalifikovaný personál
Odborné poradenstvo

kvalifikovaný personál

na rôzne ochorenia
Prírodná medicína

na rôzne ochorenia

Podrobný popis

 

Soľný svietnik na čajovú sviečku stredný, vyrobený z prírodných soľných kryštálov z Himalájskych soľných ložísk starých stovky miliónov rokov.

výška cca 95 mm

Fotografia je len ilustračná - každý svietnik je originálny svojim tvarom aj sfarbením.

 

SOĽNý SVIETNIK

Pôsobí ako prírodný ionizátor vzduchu, nabíja vzduch zdraviu prospešnými zápornými iónmi.

Záporne ionizovaný vzduch má na telo a dušu blahodárne účinky (najviac aniónov obsahuje predovšetkým vzduch v prírode, horských údoliach, v blízkosti vodopádov atd.), zatiaľ čo kladne ionizovaný vzduch (ktorý je väčšinou okolo nás, predovšetkým v mestskom prostredí), organizmu nielenže neprospieva, ale má až škodlivé účinky.

Soľ zlepšuje ionizáciu vzduchu sama osebe, zahriatím sviečkou sa tento proces zosilňuje a soľ efektívnejšie ionizuje priestor, v ktorom je umiestnená, čím vytvára lepšie a zdravšie ovzdušie.

Soľné lampy a svietniky sú doporučované predovšetkým pri dýchacích problémoch, alergikom, fajčiarom, pri problémoch s obehovým systémom a osobám s oslabenou imunitou.

Ich príjemné svetlo a jemné prírodné farby naviac navodzujú príjemnú a uvoľnenú atmosféru, pôsobia ukľudňujúco na telo aj dušu.

Soľné lampy a svietniky účinne bojujú aj proti elektrosmogu, ktorý vytvárajú elektrické zariadenia (v miestach prietoku elektriny sa vytvára magnetické pole a to vzduch kladne ionizuje).

Svietnik môže byť umiestnený v akejkoľvek miestnosti, nemal by však byť umiestnený vo vlhkom alebo vonkajšom prostredí, lebo voda soľ ničí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: