Neohodnotené

STILBIT AAA kvalita

Skladom
Kód: 4568
€36,80 / ks
Kategória: MINERÁLY

STILBIT vzácny kameň z náleziska v USA, tvorí malé kryštalické plátky rastúce v trsoch

Vlastnosti
Stillbit je kameň výrazne podnecujúci tvorivé schopnosti, ktorý otvára bránu intuícii a vnáša do akejkoľvek činnosti vibrácie plné lásky a podpory. Dokáže byť veľmi nápomocný pri metafyzickej práci na všetkých rovinách. Uzemňuje duchovnú energiu a vo fyzickej rovine pomáha premieňať intuitívne myšlienky na činy.
Stillbit napomáha pri duchovnom putovaní, chráni vás a zaisťuje fyzický kontakt. Počas cesty funguje ako sprievodca a udáva smer ku každému cieľu. Ak použijete jeho najvyššie vibrácie, pomôže vám doraziť až do vyššej duchovnej ríše a priniesť si odtiaľ spomienky svojho vlastného vedomia na minulé skúsenosti. Trs kryštálov stillbitu sa dá použiť na veštenie z gule.

Liečebné využitie
Stillbit lieči mozgové poruchy, posilňuje šľachy, uzdravuje zapálený hrtan a stratu chuti. Dokáže zvýšiť pigmentáciu kože. Tradične sa používal ako protilátka proti jedom – ako veľmi silný detoxikačný prostriedok.

Umiestnenie
Pridržte ho alebo položte podľa potreby. Pre umožnenie duchovných ciest alebo zapálenie plameňa intuície položte na tretie oko.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: