Neohodnotené

Štítna žľaza ThyroSense

Thyroid formula podporuje zdravú funkciu štítnej žľazy. Dodáva koncentrovanú dávku vitamínov, minerálov a štandardizovaných rastlinných výťažkov, o ktorých je známe, že pomáhajú vyrovnávať hormóny štítnej žľazy a znižujú náchylnosť na hypotyreózu, čím podporujú zdravý metabolizmus. Produktová rada WomenSense je navrhnutá špeciálne na riešenie hlavných zdravotných problémov žien.

Skladom
Kód: 9897
Značka: Webber Naturals
€17,22 / ks
Kategória: PRÍRODNÉ LIEČIVÁ

Thyroid formula podporuje zdravú funkciu štítnej žľazy. Dodáva koncentrovanú dávku vitamínov, minerálov a štandardizovaných rastlinných výťažkov, o ktorých je známe, že pomáhajú vyrovnávať hormóny štítnej žľazy a znižujú náchylnosť na hypotyreózu, čím podporujú zdravý metabolizmus. Produktová rada WomenSense je navrhnutá špeciálne na riešenie hlavných zdravotných problémov žien.

 

  • Podporuje zdravú funkciu štítnej žľazy.
  • Pomáha pôsobiť proti príznakom hypotyreózy, ako je prírastok na hmotnosti, rednutie vlasov a citlivosť na chlad.
  • Zvyšuje úroveň energie, duševnú bdelosť a prehľadnosť.
  • Ponúka dostatok jódu, ktorý pomáha predchádzať strumám.

Štítna žľaza je zodpovedná za vyrovnávanie mnohých chemických reakcií v tele, vrátane reakcií, ktoré regulujú metabolizmus, činnosť srdca a mozgu. Hypotyreóza sa vyvíja, keď štítna žľaza neprodukuje dostatok hormónu štítnej žľazy. Ak sa nelieči, môžu sa objaviť príznaky depresie, únava, prírastok na hmotnosti, zlý krvný obeh alebo iné vážne zdravotné problémy. WomenSense Thyroid Formula pre ženy obsahuje, okrem vysokej dávky kyseliny pantoténovej (vitamín B5), účinnú kombináciu minerálov a rastlinných extraktov, o ktorých je známe, že sú prospešné pre funkciu štítnej žľazy, pre zvýšenie energie a zníženie stresu.

 

Meď a mangán sú minerály potrebné v malých koncentráciách na normálnu funkciu štítnej žľazy. L-tyrozín je aminokyselina, ktorá pracuje s jódom pri tvorbe hormónov štítnej žľazy T3 a T4. Ashwagandha je ájurvédska bylina, ktorá sa bežne používa na boj proti stresu a zápalom, ale výskum na zvieratách ukazuje, že môže zvýšiť hladiny T4. Guggul pomáha znižovať hladinu cholesterolu, ktorý sa často zvyšuje pri hypotyreóze a pri štúdiách na zvieratách sa tiež preukázalo, že stimuluje funkciu štítnej žľazy. Spoločne tieto zložky synergicky stimulujú produkciu hormónov štítnej žľazy.

 

Všetky produkty WomenSense sú formulované na základe vedeckého výskumu a obsahujú štandardizované výťažky z hlavných rastlinných látok, o ktorých je známe, že podporujú špecifické zdravotné problémy žien. Namiesto toho, aby sa tieto príznaky iba riešili, pomáha vzorec štítnej žľazy zabrániť nerovnováhe štítnej žľazy tým, že poskytuje zdroju cielenú výživu.

 

Zloženie

L-tyrozín 500 mg, Výťažok z ašvagandy (5: 1) (Withania somnifera) (koreň) 150 mg, Extrakt z Guggulu (Commiphora wightii), (olejová živica) (2,5% guggulsterónu) 120 mg, Kyselina pantoténová (d-pantotenát vápenatý) 100 mg, Meď (glukonát) 500 mcg, Mangán (citrát) 500 mcg, Jód (jodid draselný) 100 mcg, Selén (selenometionín) 50 mcg

 

Ostatné zložky

Vegetariánska kapsula (sacharidová guma, čistená voda), mikrokryštalická celulóza, rastlinný stearát horečnatý (lubrikant).

 

Ďalšie informácie

Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Prípravok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pre osoby na nízkoproteínovej diéte, s chorobami štítnej žľazy, poruchami zrážanlivosti alebo pre osoby užívajúce lieky na riedenie krvi a betablokátory. Neodporúča sa užívať súčasne s alkoholom, drogami a prírodnými sedatívami. Prerušte užívanie ak sa objavia žalúdočné a črevné ťažkosti, bolesť hlavy alebo začervenanie kože.

 

Dávkovanie

Dospelí 2 kapsuly denne.

 

Veľkosť balenia: 90 | Forma: vegetariánske kapsle

 

Upozornenie: 

Výživový doplnok. Nie je vhodné pre deti, dojčiace a tehotné ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Produkt neslúsži ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte v suchu pri teplote 5-23°C. 

Dovozca: Life group s.r.o.

Výrobca: Webber Naturals Pharmaceuticals Ltd., Kanada

 

Tieto tvrdenia odpovedajú Európskemu zoznamu účinkov bylín on hold 1924/2006. Nariadenie komisie EU č. 432/2012 nám neumožňuje uvádzať konkrétne účinky bylinných čajov a potravinových doplnkov. Bližšie informácie o účinkoch použitých bylín nájdete v literatúre a z verejne dostupných zdrojov na webe

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: