Neohodnotené

Tráviace enzýmy

Skladom
Kód: 4177
Značka: Webber Naturals
€11,46 / ks

Tráviace enzýmy od spoločnosti Webber Naturals pre bielkoviny a sacharidy pomáhajú a zlepšujú normálne trávenie. Amyláza pomáha štiepiť sacharidy, zatiaľ čo papaín a bromelaín štiepia proteíny. Betaín HCL podporuje trávenie vytváraním priaznivého prostredia v žalúdku. Tento produkt môže tiež zlepšiť zotavovanie sa zo športových zranení a zápalov.

Enzýmy sú nevyhnutné pre trávenie a poskytujú bunkovú energiu. Naše telá produkujú enzýmy a tiež ich získavame z našej stravy. Tráviace enzýmy rozkladajú naše jedlo a umožňujú vstrebávanie živín a energie do krvného obehu. Telo využíva uložené výživné látky a energiu na opravu tkanív a buniek. Doplnenie môže zabrániť alebo zlepšiť plynatosť a nadúvanie, môže zastaviť alebo znížiť nepriaznivé reakcie na jedlo a prípadne znížiť zápal a bolesť počas artritídy a zranenia pri športe.

  • Amyláza pomáha pri štiepení škrobu na jednoduché cukry.
  • Papaín (z papáje) pomáha pri trávení bielkovín a má protizápalové a hojivé účinky.
  • Betaín hydrochlorid (HCL) pomáha tým, ktorí majú nedostatok žalúdočnej kyseliny, podporuje trávenie bielkovín a môže znižovať citlivosť na potraviny.
  • Bromelaín (z ananásu) pomáha pri trávení bielkovín a má protizápalové vlastnosti.

Celkové trávenie potravín, ktoré jeme, znamená lepšie využitie energie z nich. Dobré trávenie tiež vedie k menšiemu množstvu plynov a nadúvaniu a môže znižovať citlivosť na potraviny. Vyskúšajte produkt Tráviace enzýmy od spoločnosti Webber Naturals pre lepšie trávenie a celkové zdravie.

  • Ľahko užívateľné menšie tablety.
  • Významné množstvo enzýmov pre efektívnosť.

Pomáha tráviť.

Zloženie: Amylázu (Aspergillus oryzae / Aspergillus niger) 50 mg (5 000 DU / g), Betaín hydrochlorid 50 mg, Bromelain (Ananas comosus) (ovocie) 50 mg (1 000 GDU / g), Papaín (Carica papaya) (ovocie) 25 mg (6000 USP / mg), Papáju (Carica papaya) (ovocie) 6,5 mg

DU: Dextrinizačná jednotka; GDU: želatínová digesčná jednotka; USP (United States Pharmacopeia)

Ostatné zložky: Mikrokryštalická celulóza, hydrogenfosforečnan vápenatý, sodná soľ kroskarmelózy, stearát horečnatý rastlinnej kvality (lubrikant).

Ďalšie informácie: Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Dávkovanie: 1 tableta 3 krát denne najlepšie spolu s jedlom.

Balenie: 90 | Forma: tablety

Upozornenie: Výživový doplnok. Nie je vhodné pre deti, dojčiace a tehotné ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Produkt neslúsži ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte v suchu pri teplote 5-23°C. 

Dovozca: Life group s.r.o.

Výrobca: Webber Naturals Pharmaceuticals Ltd., Kanada

Tieto tvrdenia odpovedajú Európskemu zoznamu účinkov bylín on hold 1924/2006. Nariadenie komisie EU č. 432/2012 nám neumožňuje uvádzať konkrétne účinky bylinných čajov a potravinových doplnkov. Bližšie informácie o účinkoch použitých bylín nájdete v literatúre a z verejne dostupných zdrojov na webe.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: