Neohodnotené

TURMERIX tobolky

Skladom
Kód: 1152
€12,80 / ks
Kategória: ČO VÁS TRÁPI?

Kurkumové kapsle s obsahom natívneho - prírodného komplexu kurkuminoidov, biologicky potencovaného prírodným piperínom.

Prírodná látka piperín použitá v zmesi TURMERIX kapslí pôsobí aktivačne, zabezpečuje dosiahnutie účinných koncentrácií v telových tkanivách a zároveň predĺžuje trvanie účinku.

Piperín zabezpečuje zlepšenie vstrebateľnosti a zvýšenie biologickej účinnosti až o 2000% v porovnaní s bežnými extraktami kurkuminoidov.

Natívne, prírodné kurkuminoidy v TURMERIX kapsliach na rozdiel od extraktov obsahujú navyše aj aromatické silice, ktoré pôsobia synergicky, spoločne, zvyšujú celkovú účinnosť.

Dosiahnutie účinných koncentrácií kurkuminoidov v tkanivách umožňuje použiť tento prírodný prostriedok v dlhodobej liečbe žilovej trombózy, zápalu žíl, hemoroidov, na ochranu kĺbnych chrupaviek pred deštrukciou zápalovými procesmi, na zlepšenie mikrocirkulácie pri diabetickej nohe a nehojacich sa ranách, v liečbe astmy, zahlienenia, zápalov dutín, zníženej mentálnej kapacity u starých ľudí vyplývajúcej z nedostatočného prekrvenia mozgu, na detoxifikáciu od ťažkých kovov, na účinnú ochranu pred voľnými radikálmi, v anti-age protokoloch hlavne u seniorov.

Obsah: 60 kapsulí s obsahom 650mg sušenej rastlinnej zmesi v jednej kapsuly, celková hmotnosť 45g.

Skaldovanie: na suchom mieste pri izbovej teplote. 

Pri liečbe viacerých ochorení sa odporúča dlhodobejšie podávanie.

Zloženie: Biologicky potencovaná prírodná zmes obsahujúca podzemok Kurkumovníka dlhého (Curcuma longa), plody Čierneho korenia (Piper Nigrum), pomocné látky stearan horečnatý. Neobsahuje farbiví ani konzervanty.

Prírodný rastlinný prostriedok.

Užívanie: Dospelí 2 až 4 kapsle denne, deti od 6 rokov 2 kapsle denne. Kapsle užívať po jedle, rozdelené do 2 až 3 jednotlivých dávok.

Upozornenie : Doplnok stravy. Nie je vhodné pre deti do 6 rokov, pre tehotné a kojacie matky. Ukladať mimo dosah malých detí! Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie.

Výrobca: PharmDr. Jozef Zima, Nitra.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: