Neohodnotené

Včelofit na reumu 75 ml

Liečivý a preventívny krém "Konská sila" včelofit sa používa ako pomocný prostriedok v komplexe liečebných a preventívnych postupov pri zápalových procesoch v tkanivách kĺbov, na zmiernenie zápalu pri syndróme bolesti.

Skladom
Kód: 10683
€9,98 / ks
Kategória: Masti a gély z ruskej medicíny
Záruka: uvedená na obale

Včelí jed - stimuluje regeneračné procesy v tkanivách, brzdí rozvoj negatívnych procesov v kĺboch ​​a chrbtici, uvoľňuje svalové napätie a stuhnutosť pohybov, zlepšuje mikrocirkuláciu, potláča syndróm bolesti.

Jazvečí tuk, terpentín, gáfor - má otepľujúci, antiseptický účinok na tkanivá a kĺby.

Éterický olej z jedle, levandule - má antiseptický, upokojujúci, tonizujúci účinok, zlepšuje zásobovanie krvou.

 

Pôsobenie:

  • reumatické lézie mäkkých tkanív
  • bolesti kĺbov
  • bolesť v chrbtici
  • opuch a zápalové procesy
  • použitie ako pomocné činidlo v komplexe terapeutických a preventívnych opatrení pri zápalových procesoch v kĺbových tkanivách, na zmiernenie zápalu a bolestivého syndrómu

 

Zloženie: pripravená voda, mäkká vazelína, glycerínmonostearát, vazelína, kukuričný olej, kyselina stearová, lanolín, jazvečí tuk, glycerín, trietanolamín, mastný alkohol, živicový terpentín, včelí jed, jedľový esenciálny olej, levanduľa, PEG-40 hydrogenovaný ricínový olej, metylparabén, propylparabén, 2-bróm-2-nitropropán-1,3-diol.

 

Použitie: Trieť niekoľko minút, po ktorých je žiaduce zakryť bolestivé časti tela teplou šatkou alebo prikrývkou. Postup je možné použiť jeden až trikrát denne.

 

Skladovanie: Skladujte pri teplote od +5 do +25 °C na suchom mieste.

 

Upozornenie: Nepoužívajte v prípade alergie na niektorú zo zložiek prípravku. Neaplikujte na podráždenú alebo poškodenú pokožku. Len na vonkajšie požitie. Zabráňte kontaktu s očami a sliznicami. Uchovávajte mimo dosahu detí.

 

Výrobca: "LekoPro" LLC, Ukrajina, 49055, Dnipro, st. O.Polya                           

Krajina pôvodu: Ukrajina

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: