Neohodnotené

Vitamín B12 1000mcg Metylkobalamin + BONUS

Vitamín B12 metylkobalamín od spoločnosti Webber Naturals je vysoko účinná tableta, ktorá sa denne dávkuje pod jazyk, poskytuje 1 000 mcg bioaktívnej formy vitamínu B12, čo pomáha predchádzať nedostatku vitamínu B12. Tieto rýchlo pôsobiace, rýchlo sa rozpúšťajúce tablety podporujú energetický metabolizmus, imunitné funkcie a tvorbu červených krviniek, sú vhodné pre vegetariánov.

Skladom
Kód: 4129
Značka: Webber Naturals
€12,74 / ks
Kategória: Vitamíny

 

Vitamín B12 metylkobalamín od spoločnosti Webber Naturals je vysoko účinná tableta, ktorá sa denne dávkuje pod jazyk, poskytuje 1 000 mcg bioaktívnej formy vitamínu B12, čo pomáha predchádzať nedostatku vitamínu B12. Tieto rýchlo pôsobiace, rýchlo sa rozpúšťajúce tablety podporujú energetický metabolizmus, imunitné funkcie a tvorbu červených krviniek, sú vhodné pre vegetariánov.

 

Vitamín B12 metylkobalamín od spoločnosti Webber Naturals ponúka dennú dávku 1 000 mcg tohto esenciálneho vitamínu B v jeho bioaktívnej forme, čo znamená, že ho môže telo okamžite využiť bez potreby premeny. Vitamín B12 sa dobre vstrebáva ako sublingválna tableta (pod jazykom) a rýchlo účinkuje na obnovenie hladín vitamínu B12 v tele

 

  • Rýchlo pôsobiaca tableta, užíva sa denne po jazyk a rýchlo sa rozpúšťa.
  • Metylkobalamín je biologicky aktívna forma vitamínu B12.
  • Pomáha vytvárať červené krvinky, podporuje imunitné zdravie a bráni nedostatku vitamínu B12.
  • Bezlepkový, bez GMO a vhodný pre vegetariánov.
  • Neobsahuje umelé farbivá, príchute, konzervačné látky ani sladidlá.
  • Vysoká účinnosť.

Metylkobalamín, aktívna forma B12, sa ľahšie vstrebáva a zostáva v tele dlhšie, zatiaľ čo iné formy, ako je kyanokobalamín, sa musia v dvojkrokovom procese premeniť na metylkobalamín. Pomáha udržiavať schopnosť tela metabolizovať výživné látky a predchádzať nedostatku vitamínu B12. Pomáha pri metabolizme energie, tvorbe červených krviniek a normálnej imunitnej funkcii. Faktor normálneho rastu a vývoja a udržiavania dobrého zdravia.

 

Vitamín B12 je životne dôležitou živinou pre energetický metabolizmus, tvorbu červených krviniek a imunitné zdravie. Vitamín B12 sa vyskytuje iba v potravinách živočíšneho pôvodu alebo obohatených potravinách a môže sa vyčerpať určitými liekmi, ako sú napríklad metformín a inhibítory protónovej pumpy.

 

Tieto rýchlo pôsobiace sublingválne tablety s rýchlym rozpúšťaním ponúkajú vyššiu účinnosť 1 000 mcg denne, čo pomáha predchádzať a napraviť nedostatok vitamínu B12. Sú ideálne pre starších dospelých a pre kohokoľvek, kto má problémy s nízkym obsahm žalúdočnej kyseliny alebo malabsorpciou (porucha trávenia pri niektorých črevných ochoreniach), ako aj pre tých, ktorí sa chcú vyhnúť injekciám alebo tabletám vitamínu B12, ktoré sa ťažko prehltnú.

 

Vitamín B12 metylkobalamín 1 000 mcg od spoločnosti Webber Naturals je bezgluténový, bez GMO, vhodný pre vegetariánov a dodáva dennú dávku esenciálneho vitamínu B12 na podporu dobrého zdravia.

 

Zloženie

Vitamín B12 (metylkobalamín) 1 000 mcg

 

Ostatné zložky

Monohydrát laktózy, mikrokryštalická celulóza, sodná soľ kroskarmelózy, stearát horečnatý rastlinnej kvality (lubrikant).

 

Ďalšie informácie

Uchovávajte mimo dosahu detí.

 

Dávkovanie

Dospelí 1 tabletu denne. Nechat rozpustiť pod jazykom.

 

Balenie: 60 +20 BONUS | Forma: tablety

  

Upozornenie: Výživový doplnok. Nie je vhodné pre deti, dojčiace a tehotné ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Produkt neslúsži ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte v suchu pri teplote 5-23°C. 

Dovozca: Life group s.r.o.

Výrobca: Webber Naturals Pharmaceuticals Ltd., Kanada

 

 

Tieto tvrdenia odpovedajú Európskemu zoznamu účinkov bylín on hold 1924/2006. Nariadenie komisie EU č. 432/2012 nám neumožňuje uvádzať konkrétne účinky bylinných čajov a potravinových doplnkov. Bližšie informácie o účinkoch použitých bylín nájdete v literatúre a z verejne dostupných zdrojov na webe.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: