Neohodnotené

Vitamín B2 100mg Riboflavín

Skladom
Kód: 4382
Značka: NOW FOODS
€11,89 / ks
Kategória: Vitamíny

POPIS PRODUKTU

  • Riboflavín

Vitamín B-2, tiež známy ako riboflavín, je členom rodiny vitamínov B. Prirodzene sa vyskytuje v zelenej zelenine, pečeni, obličkách, pšeničných klíčkoch, mlieku, vajciach, syroch a rybách. Riboflavín je dôležitý enzýmový kofaktor potrebný na výrobu energie zo sacharidov, tukov a bielkovín.  Je tiež potrebný na regeneráciu glutatiónu, ktorý podporuje prirodzené obranné mechanizmy a detoxikačný systém v tele.

 

Dávkovanie: 1 kapsula denne najlepšie s jedlom

Balenie: 100 ks | Forma: kapsuly

Zloženie:

Doplňujúce údaje, zloženie
Denná dávka: 1 vegánska kapsula
Počet dávok: 100
Množstvo na dávku % Denná hodnota
Riboflavín (vitamín B-2) 100 mg 7692%
 

Ďalšie zložky:   ryžová múka, hypromelóza (celulózová kapsula), kyselina stearová (rastlinný zdroj) a oxid kremičitý.

Nie je vyrobené z pšenice, lepku, sóje, mlieka, vajec, rýb, mäkkýšov alebo stromových orechov. Vyrába sa v závode GMP, ktorý spracováva ďalšie zložky obsahujúce tieto alergény.

Upozornenie: Výživový doplnok. Nie je vhodné pre deti, dojčiace a tehotné ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Produkt neslúsži ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte v suchu pri teplote 5-23°C. 

Krajina pôvodu: mimo EÚ

Výrobca: NOW FOODS, 395 S.Glen Ellyn Rd. Bloomingdale, 60108 USA

 

Tieto tvrdenia odpovedajú Európskemu zoznamu účinkov bylín on hold 1924/2006. Nariadenie komisie EU č. 432/2012 nám neumožňuje uvádzať konkrétne účinky bylinných čajov a potravinových doplnkov. Bližšie informácie o účinkoch použitých bylín nájdete v literatúre a z verejne dostupných zdrojov na webe.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: