Neohodnotené

Vitamín B6 + B12 + Kyselina listová B9

Skladom
Kód: 4131
Značka: Webber Naturals
€11,96 / ks
Kategória: Vitamíny

B6, B12 v kombinácii s kyselinou listovou pomáhajú znížiť hladiny homocysteínu, rizikového faktora srdcových chorôb. Vysoká hladina homocysteínu spôsobuje tvorbu povlaku v tepnách, čo môže viesť k ateroskleróze. Tieto B vitamíny môžu zabrániť takémuto výskytu.

Zistilo sa, že B6, B12 spoločne s kyselinou listovou znižujú hladiny homocysteínu, rizikového faktora srdcových chorôb. Vysoká hladina homocysteínu spôsobuje tvorbu povlaku v tepnách a postupom času môže toto poškodenie viesť k ateroskleróze.

  • Optimálna rovnováha vitamínov B na podporu kardiovaskulárneho zdravia.
  • Zistené kľúčové živiny pomáhajú znižovať hladiny homocysteínu.
  • Formulované na synergické pôsobenie na podporu zdravia srdca.
  • Pomáha metabolizovať tuky, bielkoviny a uhľohydráty.

Pomáha znižovať hladinu homocysteínu v tele na podporu kardiovaskulárneho zdravia.

Toto zoskupenie vitamínov B môže zabrániť takémuto pôsobeniu, zlepšuje krvný obeh a znižuje riziko srdcových chorôb. Kyselina listová je potrebná na tvorbu energie, imunitnú podporu a tvorbu červených krviniek. Kyselina listová je vitamín B dôležitý na prevenciu určitých vrodených defektov (defekty fetálnej nervovej trubice) a spolupracuje s B6 a B12 na prevencii vysokej hladiny homocysteínu.

Zloženie: Vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid) 50 mg, Vitamín B12 (kyanokobalamín) 125 mcg, Folát (kyselina listová) 0,4 mg

Ostatné zložky: Mikrokryštalická celulóza, želatínová kapsula (želatína, čistená voda), rastlinný stearát horečnatý (lubrikant).

Ďalšie informácie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Dávkovanie: 1 tableta denne.

Balenie: 90 +30 BONUS | Forma: kapsuly

  

Upozornenie: Výživový doplnok. Nie je vhodné pre deti, dojčiace a tehotné ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Produkt neslúsži ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte v suchu pri teplote 5-23°C. 

Dovozca: Life group s.r.o.

Výrobca: Webber Naturals Pharmaceuticals Ltd., Kanada

Tieto tvrdenia odpovedajú Európskemu zoznamu účinkov bylín on hold 1924/2006. Nariadenie komisie EU č. 432/2012 nám neumožňuje uvádzať konkrétne účinky bylinných čajov a potravinových doplnkov. Bližšie informácie o účinkoch použitých bylín nájdete v literatúre a z verejne dostupných zdrojov na webe.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: