Neohodnotené

Vitamín C 1000mg + Vápnik Ascorbate

Vitamín C ľahko stráviteľný od spoločnosti Webber Naturals poskytuje pohodlný a šetrný spôsob, ako uspokojiť každodennú potrebu tejto základnej živiny. Každá kapsula obsahuje 1 000 mg askorbátu vápenatého, ktorý pomáha predchádzať podráždeniu žalúdka a zároveň poskytuje antioxidačnú ochranu a podporuje imunitu, zdravie chrupaviek, kostí, zubov a ďasien.

Skladom
Kód: 9792
Značka: Webber Naturals
€17,33 / ks
Kategória: PRÍRODNÉ LIEČIVÁ

Vitamín C ľahko stráviteľný od spoločnosti Webber Naturals poskytuje pohodlný a šetrný spôsob, ako uspokojiť každodennú potrebu tejto základnej živiny. Každá kapsula obsahuje 1 000 mg askorbátu vápenatého, ktorý pomáha predchádzať podráždeniu žalúdka a zároveň poskytuje antioxidačnú ochranu a podporuje imunitu, zdravie chrupaviek, kostí, zubov a ďasien.

 

Vitamín C ľahko stráviteľný od spoločnosti Webber Naturals poskytuje 1000 mg vitamínu C pufrovaného vápnikom, ktorý pomáha predchádzať podráždeniu žalúdka. Naša nekyslá receptúra ​​askorbátu vápenatého odporúča jednotlivcom, u ktorých sa zvyčajne vyskytujú gastrointestinálne príznaky, ako je bolesť brucha, hnačka alebo pálenie záhy, pravidelný prísun vitamínu C, pre podporu imunitnej funkcie a udržanie dobrého zdravia.

 

Vitamín C je vo vode rozpustný vitamín, čo znamená, že sa neukladá v tele a musí sa získavať denne prostredníctvom stravy a / alebo z doplnkových zdrojov. Vitamín C je hlavný antioxidant tela a je schopný pomôcť recyklovať ochudobnený vitamín E, aby sa zvýšila ochrana antioxidantov. Vitamín C tiež chráni LDL cholesterol pred oxidáciou a uľahčuje vstrebávanie nehematického železa, podporuje tvorbu červených krviniek.

 

Vitamín C je pravdepodobne najznámejší pre podporu funkcie imunitného systému a môže pomôcť skrátiť trvanie príznakov nachladnutia. Je tiež životne dôležitý pre hojenie rán a celkové zdravie pokožky, spojivového tkaniva, kostí, ďasien a zubov. Každá kapsula s obsahom 1 000 mg vitamínu C ľahko stráviteľného, od spoločnosti Webber Naturals poskytuje 820 mg vitamínu C a 94 mg vápnika z askorbátu vápenatého a je ideálna pre kohokoľvek, kto hľadá vyššiu dávku ľahko stráviteľnej formy vitamínu C.

 

  • Nekyslé, šetrné k žalúdku.
  • Dobre absorbovaná forma vitamínu C, ktorá pomáha udržiavať optimálnu hladinu vitamínu C.
  • Podporuje zdravý imunitný systém.
  • Pomáha udržiavať zdravé kosti, chrupavky, zuby a ďasná.
  • Pohodlná a ľahko užívateľná forma kapsuly.
  • Vyrobené z ingrediencií iných ako GMO.

Vitamín C je faktorom normálneho vývoja a udržiavania zdravých kostí, chrupavky, zubov a ďasien. Faktor pri hojení rán. Pomáha pri tvorbe spojivového tkaniva. Pomáha telu metabolizovať tuky a bielkoviny. Faktor udržiavania dobrého zdravia.

 

Zloženie

Vitamín C * (askorbát vápenatý) 820 mg, Vápnik * (askorbát) 94 mg. * Z 1 000 mg askorbátu vápenatého.

 

Ostatné zložky

Želatínová kapsula (želatína, čistená voda), rastlinný stearát horečnatý (lubrikant).

 

Ďalšie informácie

Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí.

 

Dávkovanie

1-2 tablety denne zapiť dostatočným množstvom vody.

 

Balenie: 120 | Forma: kapsuly

 

Upozornenie: 

Výživový doplnok. Nie je vhodné pre deti, dojčiace a tehotné ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Produkt neslúsži ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte v suchu pri teplote 5-23°C. 

Dovozca: Life group s.r.o.

Výrobca: Webber Naturals Pharmaceuticals Ltd., Kanada

 

Tieto tvrdenia odpovedajú Európskemu zoznamu účinkov bylín on hold 1924/2006. Nariadenie komisie EU č. 432/2012 nám neumožňuje uvádzať konkrétne účinky bylinných čajov a potravinových doplnkov. Bližšie informácie o účinkoch použitých bylín nájdete v literatúre a z verejne dostupných zdrojov na webe

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: