Neohodnotené

Vitamín E / 400IU

Skladom
Kód: 4135
Značka: Webber Naturals
€17,88 / ks
Kategória: Vitamíny

Vitamín E 400 IU od spoločnosti Webber Naturals poskytuje za studena lisovanú vysoko biologicky dostupnú formu vitamínu E (d-alfa tokoferylacetát). Tento prípravok bez GMO neobsahuje umelé farbivá, konzervačné látky a sladidlá a ponúka antioxidačnú podporu proti oxidačnému stresu na udržanie dobrého zdravia.

Vedci izolovali vitamín E z oleja z pšeničných klíčkov v 20. rokoch 20. storočia a nazvali ho vitamínom „antisterility“. Jeho názov, alfa-tokoferol, pochádza z gréckeho slova „tokos“ (potomkovia) a „phero“, čo znamená „niesť“. Vitamín E je antioxidant, ktorý chráni bunkové membrány pred poškodením voľnými radikálmi. Podporuje kardiovaskulárne funkcie blokovaním tvorby zlúčenín, ktoré môžu zvýšiť riziko aterosklerózy.

Vitamín E - prírodný zdroj od spoločnosti Webber Naturals poskytuje vitamín E (d-alfa-tokoferylacetát), ktorý je prirodzene získavaný z prírodných zdrojov, čo je forma, ktorá je takmer dvakrát biologicky dostupnejšia ako syntetický vitamín E. Táto prírodná forma vitamínu E sa extrahuje lisovaním za studena, ktorá nepoškodzuje tokoferoly.

Vitamín E chráni bunkové membrány pred zlúčeninami, ako sú olovo, ortuť a iné ťažké kovy; toxické zlúčeniny, ako sú čistiace rozpúšťadlá; liečivá; žiarenie; a metabolity voľných radikálov v tele. Závažný nedostatok vitamínu E je pomerne zriedkavý, ale medzi príznaky u dospelých môže patriť poškodenie nervov, svalová slabosť, slabá koordinácia, nedobrovoľný pohyb očí a poškodenie červených krviniek, čo vedie k hemolytickej anémii.

  • Extrahovaný lisovaný za studena, ktorý nepoškodzuje tokoferoly.
  • Nepoužívajú sa žiadne chemické rozpúšťadlá.
  • Prírodný zdroj vitamínu E (d-alfa tokoferylacetát), dvakrát biologicky dostupnejší ako syntetický vitamín E.
  • K dispozícii v 90 alebo 180 mäkkých gélových kapsuliach.

Poskytuje antioxidačnú ochranu proti oxidačnému stresu.

Zloženie: Vitamín E (d-alfa-tokoferylacetát) 268 mg AT (400 IU)

Ostatné zložky: Tobolka z mäkkého gélu (želatína, glycerín, čistená voda), organický ľanový olej.

Ďalšie informácie: Skladujte mimo dosahu detí.

Dávkovanie: Dospelí 1-2 tablety denne.

Balenie: 90 +30 Bonus | Forma: gélové kapsle

  

Upozornenie: Výživový doplnok. Nie je vhodné pre deti, dojčiace a tehotné ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Produkt neslúsži ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte v suchu pri teplote 5-23°C. 

Dovozca: Life group s.r.o.

Výrobca: Webber Naturals Pharmaceuticals Ltd., Kanada

Tieto tvrdenia odpovedajú Európskemu zoznamu účinkov bylín on hold 1924/2006. Nariadenie komisie EU č. 432/2012 nám neumožňuje uvádzať konkrétne účinky bylinných čajov a potravinových doplnkov. Bližšie informácie o účinkoch použitých bylín nájdete v literatúre a z verejne dostupných zdrojov na webe.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: